Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I Pokrywa silnika a cewki


Charlie84
Zarejestrowani

op Witam mam pytanie czy macie na silniku plastikową pokrywę z oznaczeniem silnika ? Na necie znalazłem opinie że jak jest, to cewki się grzeją a jak nie ma to w deszczu bądź po myjni może na nie kapać woda. Również zapytałem dwie osoby obeznane w motoryzacji i jeden mówi że się grzeją a drugi że moczą Biggrin Chwilowo nie mogę sam sprawdzić więc pytam was ?

Odpowiedz
Espera
I jedni i drudzy opowiadają bzdury. Ja nie miałem i w tym też nie mam. Jak kapie na cewki to wyparuje i nic się nie dzieje zakładając, że są na cewkach oringi.

Odpowiedz
Charlie84
Zarejestrowani

op Ja mam tą pokrywę bez spinek, umyta wróci pod maskę Biggrin tak się zastanawiałem bo najpierw na żywo usłyszałem te opinie a na necie nawet napisali że podobno w serwisie renault je zabierali, kolejne urban legend Biggrin

Odpowiedz
Espera
Dokladnie tak. Ludzie maja pomysly

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Mam i w poprzednim miałem, W lagunie i Megane też miałem, w Kangoo Taty też jest.
Kto to widział bez ? Chyba kupiony w PL salonie Biggrin Biggrin Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
krzysios
Zarejestrowani

Pokrywę na silniku miałem, ale jak gazownik założył mi instalację gazową to mi pokrywę zdjął i oddał luzem, także jeżdżę bez pokrywy. Nie ma żadnych problemów.

Odpowiedz
Espera
I w PL salonie kupisz z pokrywa i bez niej. Nie ma znaczenia

Odpowiedz
Charlie84
Zarejestrowani

op ale jak już jest to ładniej wygląda z niż bez Biggrin

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości