Boczki
|
Tak pasują..Wszystko to samo...
W polifcie masz schowki w.drzwiach ,Iampki.. -
Zawsze do przodu, nigdy do tyłu.
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
2 sruby na dole ,jedna pod rączką od otwierania od wewnątrz .. i chyba tyle..odpiąc boczek odpiąc kostki, linke od klamki i po sprawie...aa i lampka od podswietlenia
Zawsze do przodu, nigdy do tyłu.
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety.... (04-03-2025, 09:39)vitia napisał(a):(03-03-2025, 17:41)scrabi napisał(a): W polifcie masz schowki w.drzwiach ,Iampki.. Chyba nie, bo ja wcześniej miałem przedlift i nie miałem schowków w podłokietnikach na drzwiach kierowcy i pasażera. Teraz w polifcie mam takowe. Chodzi konkretnie o te :
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2025, 09:45 przez PunkRock86.) Żłopię browar, jaram szlugi,nie ma na mnie żadnej siły. Byłem punkiem, jestem punkiem, będę punkiem do mogiły.
W przedlifcie miałem te schowki.
to zalerzy od wersji wyposazenia. ja mam w przedlift podświetlenia i schoweczki w dzwiach
W życiu tak jest, jak się komuś nie podoba zawsze może zmienić swoje kółko zainteresowań, albo sie dostosować.
Mam drugiego przedlifta, kilka innych się przewinęło przez mój garaż i nie spotkałem jeszcze takiego bez. Ale faktycznie, że od czasu do czasu trafia się coś zaskakującego. Np brak cykorłapki czy oświetlenia w podsufitce.
Za bardzo chyba przyzwyczaiłem się do tego, że SC2 jest bardzo bogato wyposażony już w standardzie - biorąc pod uwagę klasę auta i lata produkcji. |
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

![[-]](https://www.scenic-forum.pl/images/revision-scenic/collapse.png)
![[Obrazek: drzwi.jpg]](https://i.ibb.co/SXXXjrG8/drzwi.jpg)
Żłopię browar, jaram szlugi,nie ma na mnie żadnej siły.