scrabi
33,959
106
12851
10,976
SC IV ph I
2019
SCENIC IV GRAND
Lublin
scrabi
Zarejestrowani
— 17-12-2023, 20:08
op
Jak w temacie...
W skład zestawu wchodzi..
0.3kg kabanosy
0,5kg kiełbasy swojskiej
0,5 kg szynka
1 szt serek typu włoskiego
....
.
.
Wszystko będzie zapakowane próżniowo, bez obawy że coś się wyleje, uszkodzi w transporcie .zero zapachów itp...
żeby nie było zbyt różowo, powiem wam że niestety , nie wiem jak ale dałem dooopy...mianowicie przesoliłem solankę, w której było mieso , szynki schaby poledwice itp..
tak więc... szynka jest niestety troche za słona... ( starałem się jak mogłem) ale gdzies z pospiechu, zamiast 0,5kg dałem 0,8kg soli na gar wody...
Także ten kto wylicytuje, z góry Przepraszam...
Kiełbaska jest ok , bo była peklowana na sucho 30h.
Wracając do tematu..najlepiej wysyłka do paczkomatu..
zakończmy licytacje we wtorek tj. 19.12.2024 do godz 20;00 tak zeby doszła przed swiętami paczka....
Wiadomo koszt wysyłki pokrywa kupujący..
Ja co mogłem zrobiłem...... powodzenia.... jak cos trzeba będzie dorzucę więcej,,.....
![[Obrazek: 3abb9ef80472a65fdf42bb6dd1375dcd.jpg]](https://uploads.tapatalk-cdn.com/20231217/3abb9ef80472a65fdf42bb6dd1375dcd.jpg) ![[Obrazek: 1b570aa079cb20b8fbe6c78d8890b39b.jpg]](https://uploads.tapatalk-cdn.com/20231217/1b570aa079cb20b8fbe6c78d8890b39b.jpg)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2023, 20:12 przez scrabi.)
Zawsze do przodu, nigdy do tyłu.
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
pio555
32,228
128
11648
3,213
SC III ph II
2012
1.6 dCi eco2 130KM, 2012-2013
Radom
pio555
Junior Administratorzy
— 17-12-2023, 20:15
Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
PRZEMO
32,349
67
7869
19,626
SC III ph II
2014
2.0 dCi 150KM, 2014-2016
Czaniec k/B-B
PRZEMO
Administratorzy
— 17-12-2023, 20:38
100
Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka
Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.
Renault Grand Scenic III 2014, Renault Kangoo Bebop 2009
mav3rick
3,229
20
3611
1,289
INNY
2007
INNY
Przewóz
mav3rick
Zarejestrowani
— 17-12-2023, 21:09
pio555
32,228
128
11648
3,213
SC III ph II
2012
1.6 dCi eco2 130KM, 2012-2013
Radom
pio555
Junior Administratorzy
— 17-12-2023, 21:47
130
Wysłane z mojego SM-A546B przy użyciu Tapatalka
Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
2 użytkowników postawiło piwo użytkownikowi pio555 za ten post post:2 użytkowników postawiło Thank You to pio555 for this post
• Pogromca, scrabi
PRZEMO
32,349
67
7869
19,626
SC III ph II
2014
2.0 dCi 150KM, 2014-2016
Czaniec k/B-B
PRZEMO
Administratorzy
— 17-12-2023, 22:42
140
Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka
Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.
Renault Grand Scenic III 2014, Renault Kangoo Bebop 2009
2 użytkowników postawiło piwo użytkownikowi PRZEMO za ten post post:2 użytkowników postawiło Thank You to PRZEMO for this post
• Pogromca, scrabi
scrabi
33,959
106
12851
10,976
SC IV ph I
2019
SCENIC IV GRAND
Lublin
scrabi
Zarejestrowani
— 17-12-2023, 22:58
op
Widzę.ze idzie dobrze....
Dorzucam jeszcze jeden serek ...
Zobaczymy co dalej....
Wysłane z mojego SM-A528B przy użyciu Tapatalka
Zawsze do przodu, nigdy do tyłu.
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi scrabi za ten post post:1 użytkownik postawił Thank You to scrabi for this post
• Pogromca
pio555
32,228
128
11648
3,213
SC III ph II
2012
1.6 dCi eco2 130KM, 2012-2013
Radom
pio555
Junior Administratorzy
— 17-12-2023, 23:02
Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
2 użytkowników postawiło piwo użytkownikowi pio555 za ten post post:2 użytkowników postawiło Thank You to pio555 for this post
• Pogromca, scrabi
scrabi
33,959
106
12851
10,976
SC IV ph I
2019
SCENIC IV GRAND
Lublin
scrabi
Zarejestrowani
— 17-12-2023, 23:06
op
No dobra....
Schabik ładny dorzucę....
.
.
.
A tak przy okazji....@ Pogromca
A Ty co? Sam chciałeś żebym wystawił...A teraz cisza? 
Wysłane z mojego SM-A528B przy użyciu Tapatalka
Zawsze do przodu, nigdy do tyłu.
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
PRZEMO
32,349
67
7869
19,626
SC III ph II
2014
2.0 dCi 150KM, 2014-2016
Czaniec k/B-B
PRZEMO
Administratorzy
— 18-12-2023, 00:56
160
Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka
Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.
Renault Grand Scenic III 2014, Renault Kangoo Bebop 2009
1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi PRZEMO za ten post post:1 użytkownik postawił Thank You to PRZEMO for this post
• Pogromca
|