Low batery ikonka akumulatora stop !!!


DawSys92
Zarejestrowani

op https://postimg.cc/gallery/sggdCWW

Myślicie że to jest powód braku ładowania ??

Odpowiedz
wojteks
Zarejestrowani

Bardzo prawdopodobne.

Odpowiedz
rafal18031988
Zarejestrowani

U mnie jak kończyły się szczotki to na początku przerywał ładowanie a właściwie nie było go przez chwilę po odpaleniu. Jak się zagrzał to ładował.

Odpowiedz
DawSys92
Zarejestrowani

op Wiecie może jaki OEM lub jak nazywa się ten plastikowy tunel który zakładasz na te szczotki ? PILNY TEMAT

Odpowiedz
rafal18031988
Zarejestrowani

Szczotkotrzymacz

Odpowiedz
DawSys92
Zarejestrowani

op Dzięki, 
Wymienione i ladowanie wróciło. 
Teraz pojawił się problem z obrotami. 
Tzn odpalę leci od razu na ok 600 auto chodzi tak jakby miała zdechnąć po czym lecą na 1000 później 800 a przy okazji telepie mi całą buda. Na clipie 0 bledow.....

Odpowiedz
rafal18031988
Zarejestrowani

A nie uszkodził się regulator ? Skoro przed awaria było dobrze to może być efekt , renault ma inteligentne ładowanie.

Odpowiedz
DawSys92
Zarejestrowani

op Ale tam regulator już wymieniony przy alternatorze

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości