op
Dzisiaj dolewając płyny zauważyłem luźny kabel zakończony wtyczką. Nie wiecie gdzie powinien być podłączony?
Luźny kabel w Scenicu III

![[-]](https://www.scenic-forum.pl/images/revision-scenic/collapse.png)