Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Automatyczne składanie lusterek z pilota - zamówienia


PRZEMO
Administratorzy

op Dyskusja tylko w temacie dyskusji
http://www.scenic-forum.pl/Watek-Automat...k-z-pilota
Tutaj tylko zamówienia !!!

1. SQ5ALR - zapł 75
2. RobercikN
3. elektromus - zapł 83
4. tomaszyx - zapł 83
5. Lepus -zapł 83
6. Gandzia -odebrał osobiście
1. Michumal - zapł 83
2. Simon (fabrycznie składane elektrycznie) -zapłacone 83

3. haway - fabrycznie składane Elektrycznie

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2015, 00:57 przez PRZEMO.)

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
zavadz
Zarejestrowani

Jeden moduł pomimo ponagleń, nie został opłacony i odebrany, więc idzie do ponownej sprzedaży.

Kto pierwszy ten lepszy, ten moduł dostępny jest "od ręki". Cena tak jak było 75 zł (+8 zł przesyłka).

Jeśli chcecie ten moduł, proszę o dopisek obok zamówienia - ostatni samotny moduł.

Jednocześnie pragnę poinformować, że w przygotowaniu jest 10 kolejnych modułów.
Tym razem, laminat jest robiony w firmie zewnętrznej. Wygląda dużo lepiej, jest porządnie zabezpieczony przed warunkami atmosferycznymi i schludny.

W chwili obecnej mam już nowe laminaty, komplet przekaźników, czekam na gniazda i wtyczki, zakładam, że do świąt będą gotowe, ale postaram się wykonać je jak najszybciej.

A w związku z tym zaczynamy zapisy na nową serię.

Można się zapisywać w tym temacie. Koszt: 85 zł/moduł (laminat jest droższy, niż robiony ręcznie, ale jakość dużo lepsza) oraz ewentualnie 8 zł koszty przesyłki.

Zapisy w formie listy, wpłaty na konto forumowe. Można się zapisywać i wpłacać kasę, a ja dołożę wszelkich starań, by moduły były jak najszybciej u Was Biggrin

pozdrawiam zavadz

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2015, 18:53 przez zavadz.)

CLIP Warszawa Bemowo

LICZNIKI  STEROWNIKI KARTY KLUCZYKI  TPMS  AIRBAG


Odpowiedz
elwi0306
Zarejestrowani

(12-12-2015, 09:06)zavadz napisał(a): Jeden moduł pomimo ponagleń, nie został opłacony i odebrany, więc idzie do ponownej sprzedaży.

Kto pierwszy ten lepszy, ten moduł dostępny jest "od ręki". Cena tak jak było 75 zł (+8 zł przesyłka).

Jeśli chcecie ten moduł, proszę o dopisek obok zamówienia - ostatni samotny moduł.

Jednocześnie pragnę poinformować, że w przygotowaniu jest 10 kolejnych modułów.
Tym razem, laminat jest robiony w firmie zewnętrznej. Wygląda dużo lepiej, jest porządnie zabezpieczony przed warunkami atmosferycznymi i schludny.

W chwili obecnej mam już nowe laminaty, komplet przekaźników, czekam na gniazda i wtyczki, zakładam, że do świąt będą gotowe, ale postaram się wykonać je jak najszybciej.

A w związku z tym zaczynamy zapisy na nową serię.

Można się zapisywać w tym temacie. Koszt: 85 zł/moduł (laminat jest droższy, niż robiony ręcznie, ale jakość dużo lepsza) oraz ewentualnie 8 zł koszty przesyłki.

Zapisy w formie listy, wpłaty na konto forumowe. Można się zapisywać i wpłacać kasę, a ja dołożę wszelkich starań, by moduły były jak najszybciej u Was Biggrin

pozdrawiam zavadz
Hej, gdzie robić zapisy? Chętnie przytulę nowy moduł.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

op W tym dział jest podwieszany temat lista i tam

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
zavadz
Zarejestrowani

(14-12-2015, 10:22)elwi0306 napisał(a): Hej, gdzie robić zapisy? Chętnie przytulę nowy moduł.

elwi0306 jesteś chętny na ten moduł? Jeśli tak, to proszę o info na priv i dogadamy sprawę.

CLIP Warszawa Bemowo

LICZNIKI  STEROWNIKI KARTY KLUCZYKI  TPMS  AIRBAG


Odpowiedz
konradf
Zarejestrowani

cześć, mam scenic II i mam możliwość przy pokrętle regulacji lusterek przekręcając w lewo złożyć lusterka. Niestety przy otwieraniu i zamykaniu samochodu lusterka automatycznie nie składają się i nie otwierają. Dodam, że jak np. zamykam auto to słychać jakby w lusterkach pracowały jakieś silniczki ale nic się nie dzieje. Pytanie czy tak powinno być czy może mam taką funkcję tylko trzeba coś naprawić?

Odpowiedz
zavadz
Zarejestrowani

Niestety, te auta nie posiadają fabrycznie takiej opcji. Możesz złożyć lub rozłożyć lusterka tylko ręcznie pokrętłem o którym piszesz.

Produkuje moduły umożliwiające automatyczne składanie i rozkładanie.

zapraszam do zapoznania się z tematem:

http://www.scenic-forum.pl/Watek-Automat...k-z-pilota

pozdrawiam zavadz

CLIP Warszawa Bemowo

LICZNIKI  STEROWNIKI KARTY KLUCZYKI  TPMS  AIRBAG


Odpowiedz
konradf
Zarejestrowani

zavadz poproszę jakąś ofertę, żebym nie przebijał się przez 30 stron wątku

Odpowiedz
pio555
Junior Administratorzy

to przebij się prze kilka ostatnich tak jest lista chętnych na moduły

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
zavadz
Zarejestrowani

Zapraszam do tematu zakupu modułu:

http://www.scenic-forum.pl/Watek-Automat...3%B3wienia

CLIP Warszawa Bemowo

LICZNIKI  STEROWNIKI KARTY KLUCZYKI  TPMS  AIRBAG


Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości