Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Sprawdź hamulec postojowy


keszelka
Zarejestrowani

op Witam.W moim Scenicu III wyświetla się ciągle symbol klucza i komunikat ''sprawdź hamulec postojowy''.Sprawdziłem,wszystko działa jak należy,kasowałem tak jak kasuje się przegląd.Nic nie pomaga.Resetowanie przez odcięcie zasilania też nie pomaga.Może ktoś miał podobny problem?

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Błędów się nie kasuje przez żadną opisywaną przez Ciebie metodę. Podłącz auto pod diagnoskop np. CLIP

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

podepnij Clip to ułatwi diagnozę
może to tylko za cienkie klocki

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
mamiroma4
No najlepiej podpiąć pod clipa, ale jak nie ma gdzie ?.......

Odpowiedz
cviatec
Zarejestrowani

(07-02-2016, 00:09)keszelka napisał(a): Witam.W moim Scenicu III wyświetla się ciągle symbol klucza i komunikat ''sprawdź hamulec postojowy''.Sprawdziłem,wszystko działa jak należy,kasowałem tak jak kasuje się przegląd.Nic nie pomaga.Resetowanie przez odcięcie zasilania też nie pomaga.Może ktoś miał podobny problem?
A jak sprzegło wcisniesz gaśnie na moment?


koko dżambo i do przodu

Odpowiedz
keszelka
Zarejestrowani

op U mnie bez kompa się nie obeszło.100 , wykasowanie i na razie pół roku spokój.

Odpowiedz
roler
Zarejestrowani

100 za diagnoze, cos jeszcze?
Mati napisał 05-10-2016, 16:34:
Zapraszamy do przywitania się z innymi użytkownikami

Pierwszy post zgodnie z regulaminem pkt.4 http://www.scenic-forum.pl/Ogloszenie-Re...enic-Forum 
powinien znajdować się w Powitaniach http://www.scenic-forum.pl/Forum-Powitania tam się przywitaj.
Kolejny post proszę napisać w Powitaniach.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2016, 16:34 przez Mati.)

Odpowiedz
keszelka
Zarejestrowani

op Nic . Błąd wykasowany i cisza.Ale jesień i wilgoć za oknem .........

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości