Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

rozdarta tapicerka (skóra ekologiczna)


Gizmo
Zarejestrowani

to "pół-skóry" to nie skóra tylko skaja ?? Shocking

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Skóra lub ekoskora

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
krosser
Zarejestrowani

W SII jest część skóry a część ecoskóry , sprawdził to tapicer jak dawałem fotele do czyszcenia

Cheers  
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Szok ze nie zmienili tego od SII bo tam tez jest to standard pekajaca to niby skora

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Tyle że w S II pęka z uwagi na błąd konstrukcji, a w S III bardziej z uwagi na jakość materiału.

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

W każdym aucie w którym dupe się wciąga wysoko będzie miał podobną przypadłość

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

(22-07-2016, 15:07)Oktawiusz napisał(a): W każdym aucie w którym dupe się wciąga wysoko będzie miał podobną przypadłość
Boczek siedziska mam ok, poszycie poziomej cześci mi pęka, więc tak nie do końca się zgadzam

Odpowiedz
gebi
Zarejestrowani

miałem to samo w lagunie i w scenicu powtorka

Odpowiedz
grzesiek_m
Zarejestrowani

Jak kupilem SCIII ponad rok temu to byly minimalne zalamania na skorze. Z tego co sie wtedy dowiedzialem to takiej skory sie niczym nie smaruje, bo to skaj, Bok siedzenia kierowcy widze, ze bardzie peka, ale na razie to wdciaz tylko takie zgiecia. Nie mam pomysly jak to zatrzymac, ale mam nadzieje, ze jeszcze troche pociagnie ;)


Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
Gizmo
Zarejestrowani

Zamiast skajki dali by skórę i nie byłoby problemu.... Down

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości