Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Jak sprawdzić poziom oleju? W Scenic III


lysy1980
Zarejestrowani

op W Scenic II po odpaleniu można było sprawdzić na wyświetlaczu.jest taka możliwość W Scenic III ? Bo ten bagnet to masakra jakaś...






Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Z tego co wiem w fazie 1 i 2 brak takiej opcji

Odpowiedz
SOLO
Zarejestrowani

On chyba sam sprawdza i jak ma mało to sygnalizuje komunikatem. Ale pewny w 100% nie jestem.

Odpowiedz
lysy1980
Zarejestrowani

op Ale w Scenic II były takie fajne elektroniczne kropeczki , myslalem ze tu jest podobnie jak jest taki duży wyświetlacz .po odpaleniu jakiś diwajs się wciska :-)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
michaldck
Zarejestrowani

(24-08-2016, 16:21)lysy1980 napisał(a): Ale w Scenic II były takie fajne elektroniczne kropeczki , myslalem ze tu jest podobnie jak jest taki duży wyświetlacz .po odpaleniu jakiś diwajs się wciska :-)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Mnie w scenicu 2, kropeczki pojawiły się po wymianie uszkodzonego czujnika poziomu oleju. Może masz ten sam problem? Clip czysty?

Napisane w telefonie.

Lubię mojego Scenica Biggrin
Wydrze wydrzę wydrze wydrze wydrze wydrzę.
Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

ale mowa o SC III

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
michaldck
Zarejestrowani

(24-08-2016, 21:30)Mati napisał(a): ale mowa o SC III
wiem, ale tylko podrzuciłem pomysł Sad

Napisane w telefonie.

Lubię mojego Scenica Biggrin
Wydrze wydrzę wydrze wydrze wydrze wydrzę.
Odpowiedz
czopochrup
Zarejestrowani

bylem pare dni temu w ASO i przy okazji zapytalem o to samo. Mily pan powiedzal mi ze podobno w Scenikach 3 gen. zrezygnowali z tego (niby reno sie wycofuje z tego pomyslu). Ile w tym prawdy nie wiem nie mialem okazji zagladac czy mam wkrecony czujnik w miske.

Odpowiedz
lolo001
Zarejestrowani

Powiem żartobliwie że fajnie by było gdyby autko nosek jeszcze mogło wytrzeć Biggrin a serio, to w wypadku oleju to lepiej polegać na ręcznym pomiarze

Odpowiedz
lysy1980
Zarejestrowani

op
(25-08-2016, 16:32)lolo001 napisał(a): Powiem żartobliwie że fajnie by było gdyby autko nosek jeszcze mogło wytrzeć Biggrin a serio, to w wypadku oleju to lepiej polegać na ręcznym pomiarze
i rozumiem ze ten bagnet to mistrzostwo pomiaru ? Bo chyba nie w Scenic iii

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości