Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I Wymiana oświetlenia wnętrza na LED


Bobinho4321
Zarejestrowani

Panowie pokojówki tez chce zmienić.. to tez muszą byc jakieś specjalne aby nie było błędów na desce?

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Nie pokazuje bledow w SII w ph I z reszta u nas w ph II tez nie.

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
Bobinho4321
Zarejestrowani

bo pisze na aukcjach ze posiadają jakieś dodatkowe rezystory zapobiegające błędom

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

w naszych autach nie jest to potrzebne, nie ma błędu żadnego

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi Mati za ten post post:
  • Bobinho4321
michumal
Zarejestrowani

Tu masz wszystko o mojej wymianie: http://www.scenic-forum.pl/Watek-LED-w-c...cie?page=3

Scenic II Ph I 2006 2.0 16V automat
Odpowiedz
Grandusek
Zarejestrowani

Ja znalazłem coś takiego na allegro i chyba kupie bo 16 w5w = 19 zł z groszami? . Zobaczę mam nadzieje ze będą dobrze swiecic jak nie to powrót do orginalu?
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6003696412

Odpowiedz
andrzej27r
Specjalisci

Mi praktycznie wszystkie ledy z powyższego linka padły ,a te co zostały mrugają sobie .

Odpowiedz
haszczurur
Zarejestrowani

(20-10-2016, 20:35)Mati napisał(a): w naszych autach nie jest to potrzebne, nie ma błędu żadnego

W zasadzie to masz rację z tym, że jest opcja w SC II z fabryczną nawigacją pozwalająca zobaczyć czy światła działają tyczy się to też świateł wstecznych. Klawiaturą do obsługi nawigacji należy wpisać kod i wyświetlone zostaną pewne parametry. Po wyłączeniu świateł widoczny jest wówczas komunikat, że się nie świecą tak samo i ze wstecznym z tym, że komunikat wyświetla się, że światło się nie świeci a po wrzuceniu wstecznego po kilku sekundach zmienia się na ok. Nie wiem jak to jest z przepaloną żarówką.

Odpowiedz
Rdzeniu
Zarejestrowani

Ja wymieniłem na Led i spoko jest tylko mnie wkurza trochę barwa zimna Biggrin ale ogólnie jestem zadowolony Biggrin płaciłem po 9zl za 2 szt Biggrin

Odpowiedz
tilok
Zarejestrowani

(09-01-2017, 18:05)haszczurur napisał(a): w SC II z fabryczną nawigacją pozwalająca zobaczyć czy światła działają tyczy się to też świateł wstecznych. Klawiaturą do obsługi nawigacji należy wpisać kod i wyświetlone zostaną pewne parametry. Po wyłączeniu świateł widoczny jest wówczas komunikat, że się nie świecą tak samo i ze wstecznym z tym, że komunikat wyświetla się, że światło się nie świeci a po wrzuceniu wstecznego po kilku sekundach zmienia się na ok.

Możesz napisać coś więcej na ten temat, jaki kod i gdzie dokładnie.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości