Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Program do odtwarzania z kamerki z GPS


PRZEMO
Administratorzy

op Poszukuje programu do odtwarzania filmików z kamerki z GPS a najlepiej z dwóch kamerek Biggrin
Czy ktoś coś pomoże ?

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

Jak to wygląda na karcie (kartach?) pamieci? Podwójne pliki? Pojedyncze? Jaki format?

Odpowiedz
pio555
Junior Administratorzy

ja odtwarzam allplayer

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

op
(06-11-2016, 21:56)mojzesz92 napisał(a): Jak to wygląda na karcie (kartach?) pamieci? Podwójne pliki? Pojedyncze? Jaki format?
na karcie dwa katalogi A przód B tył w katalogu A zapisuje po dwa pliki jeden z wizją drugi z GPS w B tylko plik z wizją
mov

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
VampirePL
Zarejestrowani

Ja mam kamerkę blacksys CF 100 i do niej jest dedykowany Player. Próbowałem innych programów ale żaden niestety nie odtwarza tylnej kamerki

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka

był: Renault Scenic RX4 Gris Boreal 2000r 2.0 16V F4R 140KM+ LPG
jest: Mitsubishi Outlander Sport/ASX/RVR (wersja USA) 2013 2.0 CVT 4WD 150 KM + LPG
jest: Toyota C-HR 2021 Selection 2.0 Hybrid Force 184 KM
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

op Masz link może do niego?

mobilnie

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

a szukałeś czy jest jakiś program do tej konkretnej kamerki?

Odpowiedz
Highwayman1990
Zarejestrowani

Zazwyczaj odtwarzacz jest dołączony do takich kamerek z GPSem i dziwne, że nie masz płytki z takim programem. Ostatnio oglądałem na YT fajny film na ten temat.

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

op Niestety nie ma płyty Sad
Macie może link do player ?

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości