Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

błotnik obicia


gebi
Zarejestrowani

op cos sie pokombinuje ,czy te naklejki ochronne mozna zakupic i jakie to koszta?
moje sa juz lekko zółte ,a nie transparentne ,

Odpowiedz
Mirek
Zarejestrowani

Panowie więc i ja mam pytanie o błotniki: mianowicie zauważyłem że w moim aucie kolor przedniego błotnika jest troszke w innym odcieniu niż reszta auta ,co do tylnego też mam czasami takie złudzenie , czy to może po prostu taki lakier,że z innego kąta jest już inny kolor?

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Lakier inaczej się utlenia na plastiku niż na metalu
to normalne w mojej skromnej ocenie

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Norma, zwłaszcza przy lakierach srebrnych, platynowych etc. Podkłady do lakieru na metal i na plastik są chyba różne, to raz, a po drugie - zderzaki mogą być lakierowane gdzie indziej.

Odpowiedz
Mirek
Zarejestrowani

No tak ale jest to takie wkurzające dla oka że mnie coś trafia ,ale dobrze że mam szwagra lakiernika to jak tylko wiosenna pogoda poleci na maxa to ogarniemy temat w kilka dniThumbup

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Jezeli zderzak byl ori i masz pewnosc ze nikt przy nim nie grzebal to zostaw ta roznice w odcieniu po co poprawiac po fabryce

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości