Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

BT w Scenic 3


czopochrup
Zarejestrowani

a po co ci podlokietnik bez nawi skoro masz podlokietnik z nawi ? W sumie rozni sie on tylko tym ze tam gdzie masz pilot jest dodatkowy "schowek" na drobne rzeczy np. ja trzymam tam telefon zawsze jak jade. Skoro masz nawi to bez tego calego szajsu w podlokietniku bedzie ci ona dzialac ? W sumie nie trzeba podlokietnika wymieniac tylko sama czesc gdzie masz sterownie navi... dziwny ulep to Twoje auto...

zrob kilka fotek srodka, licznik, podlokietnik, kiera ?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2016, 02:42 przez czopochrup.)

Odpowiedz
Damian_r_sl
Zarejestrowani

op Nie mam wogole podlokietnika... mam tam puste miejsce na 2 kubki. nie mialem tez pilota a pilot juz kupilem (tylko jie wiadomo czy zadziala?) wiec jesli pilot zadziala to fajnie byloby miec podlokietnik ale funkcje navi w nim sa zbyteczne bo juz 200 poszlo na pilot

Odpowiedz
czopochrup
Zarejestrowani

normalnie mam ochote zobaczyc twoj egzemplarz XD szczerze mowiac nie widzialem scenika 3 z navi bez podlokietnika z jej sterowaniem. Walnij no fotki srodka jak to wyglada...

Czyli masz tradycyjny reczny ma sie rozumiec ? czy masz elektryczny reczny ale brak podlokietnika ?

Odpowiedz
Damian_r_sl
Zarejestrowani

op Aż poleciałem do auta porobić Ci te foty Biggrin Dołączyłem foty na których widać że ręczny mam normalnie na guzik. Nawigacja jest narazie nie sprawna (narazie napisy po francusku/włosku?) ale mam nadzieję że kumpel ogarnie temat Biggrin  Nie było podłokietnika ani pilota... pilot domówilem taki jak posłałem. Wkleiłem też zdjęcie radia na którym widać ze nie ma BT. To jak to się łączy z pilotem? I jaki koszt podłokietnika i czy wogóle u mnie jest taka możliwość :P

Załączone pliki

Miniatury
                       

Odpowiedz
Rysal
Zarejestrowani

Oczywiście, że takie modele występują. Zamiast joysticka jest pilot do nawigacji.

Odpowiedz
czopochrup
Zarejestrowani

Ile modeli widzialem to taka konfiguracje widze 1szy raz i jestem w szoku ze podlokietnika nie ma :x

No coz oby pilot zadzialal bo navi szkoda

Odpowiedz
Pieczar
Zarejestrowani

Zdejmij to cos z kierownicy, bo tylko szkód narobi.
// napisane z Windows Phone

Był Scenic III, jest C4 Picasso Biggrin
Odpowiedz
tomibaranek
Zarejestrowani

- z załączonych zdjęć wydaje mi się, że masz SC III ph II (wyświetlacz inny niż w większości SC III phI które widziałem)
- wyposażenie wygląda na jakiegoś "składaka" tzn. pierwszy właściciel nie wybrał jakiegoś lepszego pakietu wyposażenia tylko np. wybrał podstawowy i dopłacił do navi (dlatego nie ma podłokietnika z zabudowanym sterowaniem do navi tylko pilot luzem)
- pilot do navi powinien komunikować się z systemem poprzez BT, z którego w żaden inny sposób nie skorzystasz
- żeby mieć BT do innych zastosowań, niż tylko do komunikacji pilota navi, musisz wymienić całe radio na inny model - wiąże się to z nowym konfigurowaniem głównego wyświetlacza auta aby mógł poprawnie wyświetlać wszystkie komunikaty z radia (chłopaki pisali coś o tym kiedyś http://www.scenic-forum.pl/Watek-SCENIC-...fia?page=2)

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-11-2016, 02:11 przez tomibaranek.)

[Obrazek: 1400169.png]
Odpowiedz
czopochrup
Zarejestrowani

oooo wlasnie licznik ma na bank z ph2 czyli jezeli ma rocznik 2010 to pewnie koncowka a ciekawe czy ma przod auta po FL ;> czy jeszcze przed FL Thumbup bo to zasadnicza roznica dawaj fote :F przodu.

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Z tego co się orientuję, to faza 2 była 2012-13 uśmiechnięta, potem była faza 3 od przełomu 2013/14 i Scenik IV
Takie info jest m. in. we francuskiej wikipedii.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości