Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Scenic 1 FL - co o tym sądzicie?


ferrisb
Zarejestrowani

op Rozglądam się od pewnego czasu, kilka strasznych złomów już obejrzałem dlatego chętnie poznam waszą opinię zanim pojadę to oglądać. Co o tym sądzicie? Chcę kupić Scenica 1 FL, benzyna 1,8 albo 2,0, bez LPG. Ten ma jakoś podejrzanie mało przebiegu jak na tyle lat...


http://otomoto.pl/oferta/renault-scenic-...yEiNh.html

Odpowiedz
jarpen
Zarejestrowani

Odrazu o tym samym pomyślałem.. chyba ktosvwpisalktoś wpisał 1 zamiast 2 na początku przebiegu:/

Odpowiedz
Pogromca
Moderatorzy

Online
(13-11-2016, 21:54)ferrisb napisał(a): Rozglądam się od pewnego czasu, kilka strasznych złomów już obejrzałem dlatego chętnie poznam waszą opinię zanim pojadę to oglądać. Co o tym sądzicie? Chcę kupić Scenica 1 FL, benzyna 1,8 albo 2,0, bez LPG. Ten ma jakoś podejrzanie mało przebiegu jak na tyle lat...


http://otomoto.pl/oferta/renault-scenic-...yEiNh.html

(13-11-2016, 22:26)jarpen napisał(a): Odrazu o tym samym pomyślałem.. chyba ktosvwpisalktoś wpisał 1 zamiast 2 na początku przebiegu:/

Czy ja wiem, ja swojego z 2003 roku kupiłem z przebiegiem 134 tyś, aktualnie po 16 miesiącach ma na liczniku więcej o 17 tysięcy, sam nie jeżdżę dużo..jak miałem Punto to robiłem średnio 10-12 tyś rocznie. Trzeba by było jechać, zobaczyć i samemu ocenić. Mój jak kupowałem na przebieg 134 tyś wyglądał dość przyzwoicie, ale ile miał wcześniej nim przyjechał z Niemiec to nie wiadomo :P Nie ma co po zdjęciach osądzać.

Odpowiedz
ferrisb
Zarejestrowani

op No i kurczę - taka sytuacja. Właściciel mówi że... padł mu licznik i był wymieniany i teraz pokazuje 98k a do tego trzeba doliczyć 40 przy których padł prędkościomierz (?). Jak dla mnie - odpada. No i auto sprowadzone, nie wiadomo co się z nim działo wcześniej, jeździł we Francji.

Odpowiedz
pio555
Junior Administratorzy

Online
Dzwon ma infolinię Renault podadzą Ci ostatnio notowany przebieg będziesz miał jakiś odnośnik

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
ferrisb
Zarejestrowani

op W Renault nie mają żadnego rekordu na temat tego samochodu - prawdopodobnie nigdy nie był w jakimkolwiek ASO. Co niekoniecznie oznacza druciarstwo, ale utwierdza mnie w przekonaniu że jednak NIE.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości