Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Warsztat w Wawie który obejrzy Scenica przed zakupem


ferrisb
Zarejestrowani

op Hej, nie mam pewności jak sytuacja wygląda na tym forum (na różnych jest różnie) ale mam taką sprawę - chciałbym żeby ktoś kompetentny mógł zobaczyć jednego albo drugiego Scenica którego znalazłem. Chodzi o ocenę stanu samochodu. Oczywiście płacę za to. I pytanie - czy pytać o coś takiego na forum czy od razu poleci ban? Biggrin

Jeśli można pytać to może ktoś poleci kogoś sensownego w stolicy...

Odpowiedz
michaldck
Zarejestrowani

bana nie dostaniesz, ale podaj szczegóły aukcji/ofert. Jak znam życie i forumowiczów, "tubylcy" Ci to sprawdzą.

Lubię mojego Scenica Biggrin
Wydrze wydrzę wydrze wydrze wydrze wydrzę.
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Dokładnie. Rzuć ogłoszenie. Zobaczymy gdzie to i co to

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
ferrisb
Zarejestrowani

op Chodzi o tego Scenica:

https://www.olx.pl/oferta/2001-renault-s...i7zgT.html

To jest Wawer, tuż obok Traktu Lubelskiego.

Oglądałem go w piątek przez chwilę - był uderzony z tyłu - klapa plus blotnik. Z przodu zaczyna trochę gnić w okolicach progu lewego. Łyse opony. Rozrząd nierobiony. Przepustnica nawala, pod maską trochę zaniedbany. Środek w miarę okej. Wydaje się spoko ale zaniedbany, pytanie jak bardzo - dlatego  chciałbym go sprawdzić.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2016, 19:21 przez ferrisb.)

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

z Twojego opisu, jak dla mnie na pewno nie dał bym za niego tyle kasy co jest w ogłoszeniu. A jest możliwość oczywiście że wyjdzie coś co jeszcze nie zauważyłeś/napisałeś.

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
pio555
Junior Administratorzy

(19-11-2016, 19:21)ferrisb napisał(a): Wydaje się spoko ale zaniedbany, pytanie jak bardzo - dlatego  chciałbym go sprawdzić.
ja bym sobie go darował całkowicie

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi pio555 za ten post post:
  • Fyox
thermalfake
Zarejestrowani

Cytat:Rozrząd nierobiony. Przepustnica nawala, pod maską trochę zaniedbany.

To się nijak ma do opisu - "Samochód zadbany, wszystkie naprawy robione na bieżąco".

ScII PhI 1.6 16V 113KM 2003 Confort Authentique 
ScII PhI 1.9  dCI 120KM 2005 Confort Dynamique 
Wave
Ciitroen C4 Picasso 2.0HDI 136KM 2009 Exclusive
Odpowiedz
jarpen
Zarejestrowani

Że zdjęć całkiem spoko ale środek nie powala a jak jeszcze piszesz takie rzeczy to to skasować, usunąć z historii i szukać  dadalejBiggrin

Odpowiedz
ferrisb
Zarejestrowani

op
(19-11-2016, 22:23)thermalfake napisał(a):
Cytat:Rozrząd nierobiony. Przepustnica nawala, pod maską trochę zaniedbany.

To się nijak ma do opisu - "Samochód zadbany, wszystkie naprawy robione na bieżąco".

haha, no ale to norma u sprzedających. "Panie, zadbany, chucham i dmucham, wszystkie naprawy na bieżąco." Rzeczywistość - złom, grzyb i szrot. Ile to razy było już grane. Biggrin

(19-11-2016, 22:40)jarpen napisał(a): Że zdjęć całkiem spoko ale środek nie powala a jak jeszcze piszesz takie rzeczy to to skasować, usunąć z historii i szukać  dadalejBiggrin

Auto się nie może sprzedać od co najmniej dwóch tygodni więc chyba faktycznie nie jest warte tych pieniędzy. Chyba EOT w takim razie, dzięki wszystkim za trzeźwe słowa. Ja też nie byłem przekonany do niego po oględzinach. Co oznacza że dalej jestem bez samochodu :/ Jakby ktoś coś słyszał o Scenicu I to ja chętnie Biggrin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2016, 21:24 przez ferrisb.)

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości