Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

[K]Szukam Granda 2.0 benz.


kajfasz
Zarejestrowani

op Cześć,

Znajomy z pracy szuka Grand Scenica w benzynie, koniecznie 2,0.
Oczywiście stan idealny i przebieg znikomy [Obrazek: icon_razz.gif]
Może rzuci się Wam w oczy coś fajnego niedaleko Śląska lub ktoś z Was ma coś ciekawego do sprzedania.
Fajnie gdyby nie był od handlarza ale jak będzie fajny to też nie wyklucza. Cena w okolicach 20-25 tyś. ale zawsze coś można dołożyć jakby ideał się znalazł. Mile widziane LPG.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2016, 22:32 przez pio555.)

Mati
Zarejestrowani

(25-11-2016, 13:00)kajfasz napisał(a): stan idealny i przebieg znikomy
tylko salon Thumbup

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Fyox
Zarejestrowani

Albo mój D

lysy1980
Zarejestrowani

Hmmm Grand III ? 2.0 i do tego LPG? Z tego co rozmawiaja nie poleca sie LPG do tego silnika . Dlatego też sam zrezygnowałem z silnika 2.0 z automatem na rzecz 1.4 z manualem

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

cukier
Zarejestrowani

Nie  zostało sprecyzowane czy  chodzi o scenica ii czy iii i stąd rozbieżności Biggrin

oliwek
Zarejestrowani

patrząc na cenę to o III można zapomnieć więc raczej ostatnie roczniki IIBiggrin Ja mam ja mam Biggrin ale rozstanie dopiero po nowym rokuBiggrin styczeń luty Biggrin

funkoval
Specjalisci

(26-11-2016, 19:01)lysy1980 napisał(a): Hmmm Grand III ? 2.0 i do tego LPG? Z tego co rozmawiaja nie poleca sie LPG do tego silnika .

Trochę tych silników M4R z LPG jeździ, część nie ma hydraulicznych popychaczy i w nich trzeba okresowo przeprowadzać regulację luzów, chyba tylko dlatego 'nie poleca się LPG' do tych silników.

lysy1980
Zarejestrowani

(26-11-2016, 22:03)funkoval napisał(a):
(26-11-2016, 19:01)lysy1980 napisał(a): Hmmm Grand III ? 2.0 i do tego LPG? Z tego co rozmawiaja nie poleca sie LPG do tego silnika .

Trochę tych silników M4R z LPG jeździ, część nie ma hydraulicznych popychaczy i w nich trzeba okresowo przeprowadzać regulację luzów, chyba tylko dlatego 'nie poleca się LPG' do tych silników.
A możesz dac jakies przyklady? Bo jak szukalem to nawet 1.4tce jakis urban legend byl. Sa na tym kaciku tacy co maja taki zestaw ? Wszedzie wypowiadali sie ze ten silnik jest za delikatny. Mam dwóch gazownikow i oboje powiedzieli mi ze nie podejma sie zagazowania SCIII z tym silnikiem. Co innego scenic II 2.0 sam mialem takiego. Teraz znajoma ma tanio SCIII 1.4 TCe do sprzedania.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

funkoval
Specjalisci

(26-11-2016, 22:26)lysy1980 napisał(a): A możesz dac jakies przyklady? Bo jak szukalem to nawet 1.4tce jakis urban legend byl. Sa na tym kaciku tacy co maja taki zestaw ? Wszedzie wypowiadali sie ze ten silnik jest za delikatny. Mam dwóch gazownikow i oboje powiedzieli mi ze nie podejma sie zagazowania SCIII z tym silnikiem.

Nie dam gwarancji, bo na komórce trudno będzie mi to sprawdzić, ale zdaje się, że na jakimś forum gazowników. O Sceniku akurat tam mowy nie było, tylko o Lagunie III.

http://lpg-forum.pl/viewtopic.php?t=22139

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2016, 22:35 przez funkoval.)

Młody
Zarejestrowani

Sc2 masz do ok 18 tys- benzyna (2.0 turbo drożej ale rzadko) sc3 benzyna od około 26000 ale takie auta doopy nie urywają, przemyśl i doprecyzuj który Cię interesuje Biggrin

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

http://allegro.pl/grand-scenic-2-0t-pano...72491.html
http://otomoto.pl/oferta/renault-grand-s...yEGP7.html
Może coś takiego ?


Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2016, 14:52 przez Młody.)

[Obrazek: ab282976.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości