Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Drgania silnika


kasta29
Zarejestrowani

op Witam! Od jakiegoś czasu mam drgania w środku samochodu jak obroty spadają poniżej 1000 , byłem u mechanika powiedział że to poduszka ta koło rozrządu olejowa.Poduszkę kupiłem i wymieniłem a drgania tak jak były tak są ! Może spotkaliście się z czymś takim co to może być? Pozdrawiam

Odpowiedz
pio555
Junior Administratorzy

Online
(28-11-2016, 09:17)kasta29 napisał(a): byłem u mechanika powiedział że to poduszka ta koło rozrządu olejowa
poduszek jest kilka może nie ta

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
kasta29
Zarejestrowani

op Zgadza się ale mam wymieniać po kolei wszystkie? Za tą olejową w serwisie chcieli 1200pln!

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Online
No ale chyba nie kupiles w serwisie?

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
kasta29
Zarejestrowani

op Oczywiście że nie ale i tak była droga 600pln i na nic się przydała

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Online
Pojechalbym do innego mechanika, ktory sprawdzi stan poduszek ,,recznie,,.

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
cviatec
Zarejestrowani

Obstawiał bym tą pod skrzynią biegów,ale dobry mechanik pusi "pomacać" bo tak to bedziesz wymieniał po kolei każdą Sad

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi cviatec za ten post post:
  • midar
kasta29
Zarejestrowani

op Podjadę do innego mechanika w tyg. i dam znać!

Odpowiedz
Ralfik
Zarejestrowani

Witam, odbylem dzisiaj jazde probna sceniciem 1.6 dci,moje trzy obserwacje to 1) przy powolnym (odpuszczaniu sprzegla) ruszaniu z 1 wibracje samochodu (raz mi zgasl) na wyzszych biegach tego nie bylo (brak wibracji na sprzegle) 2)zaparowane lampy tyl (jakby gorne czesci lamp przesuniete do srodka w gornej ich czesci) 3)nie zachowana stala odleglosc od blotnika do drzwi przednich zarowno pasazer jak i kierowca. Moja pytanie jest takie czy to jest normalne w tych samochodach czy rozgladac sie za czyms innym?

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości