Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Led H7


Grandusek
Zarejestrowani

Witam czy toś mi może powiedzieć lub odesłać do jakiegoś artykułu. Bo nie wiem jakie mam żarówki w swoim grandzie. Chodzi mi dokładnie o światła drogowe=długie. Posiadam w aucie bi xenon wiec chciałbym się dowiedziec. Bo planuje zamontować led żeby zrobić dzienne.

Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

Może wystarczy poszukać na forum ? http://www.scenic-forum.pl/Watek-OG%C3%9...3#pid21353

Odpowiedz
Grandusek
Zarejestrowani

Dzięki wielkie czyli mam H1?

Odpowiedz
michumal
Zarejestrowani

A nie łatwiej pójść do auta i sprawdzić?
Z resztę skoro masz jak piszesz Bi Xenon (w co szczerze wątpię, chyba że masz przerobione lampy), to masz tylko jedną żarówkę od mijania i długich - xenon, jeżeli po prostu xenon, to od drogowych masz żarówkę halogenową, z resztą widać to po kolorze świecenia.

Scenic II Ph I 2006 2.0 16V automat
Odpowiedz
haszczurur
Zarejestrowani

(07-01-2017, 12:40)Grandusek napisał(a): Witam czy toś mi może powiedzieć lub odesłać do jakiegoś artykułu. Bo nie wiem jakie mam żarówki w swoim grandzie. Chodzi mi dokładnie o światła drogowe=długie. Posiadam w aucie bi xenon wiec chciałbym się dowiedziec. Bo planuje zamontować led żeby zrobić dzienne.
Masz BI ksenon? Ja mam oryginalne fabryczne ksenony (D2S), drogowe (długie) H1 ale lampy nie są Bi-ksenonowe.

Odpowiedz
Grandusek
Zarejestrowani

Kurcze poszedł bym do auto ale jestem w pracy 100 km od niego wiec nie bardzo mam jak. A w domku będę dopiero kolo 20. Dlatego tak się dopytuje. Czemu mi nie wierzysz jak włączam długie to słyszę i widzę na ścianie jak przesłona się otwiera od xenonu.

Załączone pliki

Miniatury
   

Odpowiedz
michumal
Zarejestrowani

To skoro masz bixenon, to nie powinieneś mieć żadnej innej żarówki poza tą xenonową D2S. Jeżeli masz jakiś nielegalny tuning, to może masz jeszcze tą H1 jako drogową.

Scenic II Ph I 2006 2.0 16V automat
Odpowiedz
Grandusek
Zarejestrowani

No mogę zapalić sam xenon albo drogowe lub oba razem.  Nie wim czy to tuning czy nie ale jest zacnie. Auto przyjechało z Austrii może tam ktoś coś robił

Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

Dlaczego nie może mieć biksenonu do mijania/drogowych i dodatkowo h1 do drogowych ? Poczytaj tu http://www.scenic-forum.pl/Watek-Scenic-...bi-ksenony

Odpowiedz
Grandusek
Zarejestrowani

Poprzednie auto miałem passat b5 fl 2004 rok i tam też był bi xenon. Oddzielnie drogowe , mijania i z drogowych zrobione były dzinnie światła

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości