Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

W połowie działający system HF? czy może jego okrojona wersja?


Oktawiusz
Zarejestrowani

Jak ma kolega problem z anteną w srodku to pozwoli się zamknąć.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi Oktawiusz za ten post post:
  • Grzesieksz
Lepus
Zarejestrowani

(06-12-2016, 21:04)Robert123 napisał(a): Podchodzę do auta z kartą w kieszeni i samochód się otwiera - wszystkie drzwi.
Następnie wyświetlacz informuje mnie, że muszę włożyć kartę. Wciskam Start i auto odpala.

czyli masz system HF. To, że pisze "Proszę włożyć kartę" to tak ma być, ale z HF wcale nie trzeba jej wkładać, wystarczy, że ją masz przy sobie.
(06-12-2016, 21:04)Robert123 napisał(a): Po wyjściu z samochodu wystarczy, że wcisnę przycisk na klamce i auto się zamyka informując mnie o tym dwa mignięciami świateł.
Nie działa zamykanie samochodu po odejściu z kartą w kieszeni - wydaje mi się, że jest następstwo braku komunikacji karty z czytnikiem kart i faktu, że karta musi być włożona do czytnika.
Działa, to właśnie tak ma być. Wciskasz jakikolwiek przycisk, mrugnięcie i auto jest już zamkniete, nic więcej nie trzeba robić. Nie ma tutaj tego systemu, że odchodząc z kartą auto samo się zamyka.

Turbino ty moja, ty jesteś jak zdrowie, ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie kto cię stracił...
Odpowiedz
Robert123
Zarejestrowani

op Przepraszam, wprowadziłem kolegę Lepus w błąd. W momencie jak siedzę już przed kierownicą i na wyświetlaczy pojawia się napis włóż kartę i jej nie wkładam tylko wciskam START to auto nie odpala, w sumie to nic się nie dzieje. Dopiero po włożeniu karty auto reaguje na Start.

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Tak jak pisałem. Do diagnozy antena wew. Polecam clipa w łapkę i sprawdzać stany i wykrywanie karty.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
Robert123
Zarejestrowani

op Dzięki za pomoc, jak rozwiąże temat to się odezwę. Mam jeszcze jeden problem ale to już raczej na osobny temat, żeby kolejni forumowicze nie mieli problemów z wyszukaniem.

Odpowiedz
Fyox
Zarejestrowani

http://www.scenic-forum.pl/showthread.php?tid=2669

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi Fyox za ten post post:
  • Oktawiusz
euro_coins
Zarejestrowani

Witam dolacze sie do tematu. Od roku posiadam grand scenica. Zawsze szwankowalo zamykanie od kierowcy. Ostatnio kilka razy musialem odpalac poprzez wlozenie karty. Przestalo rowniez dzialac otwieranie drzwi poprzez wlozenie dloni w lewych przednich i tylnych drzwiach. Nie pomaga rowniez szarpniecie za klamke. Irytujaca przypadlosc bo musze wyciagac karte. Samochod pozniej odpala bez wlozenia karty. Jakies wskazowki

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Baterie zakładam wykluczamy bo ją wymieniłeś ?
Zamykanie przyciskiem to normalka. Często przyciski w klamkach siadają.
Jak musisz wkładać kartę to podejrzewam uszkodzenie karty w środku.

Obie karty tak się zachowują ?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-12-2016, 13:15 przez Oktawiusz.)

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
euro_coins
Zarejestrowani

Posiadam tylko jedna karte.

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

To słabo. Pilnuj jej

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości