Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Grzałka silnika SCTHAB


sylfon
Zarejestrowani

op Hejka.

Po rozkodowaniu Vin'u w swoim Scenicu na stronie podanej w innym wątku wyskoczyła mi taka jedna linijka:

"Engine thermoplunger SCTHAB-Without passenger compartment fusible link" ( tłumaczenie wujka google: Grzałka silnika SCTHAB-osobowego bez linku komora topliwą)

Czy ktoś coś wie na ten temat??

Na szybko wyszukałem w necie taką informacje:
(Podgrzewacz silnika służy do podgrzania bloku cylindrów silnika spalinowego. Grzałka silnika zapewnia łatwy rozruch w każdych warunkach eksploatacji. 
Prawidłowo zamontowana grzałka silnika eliminuje problemy wynikające z uruchamiania zimnego silnika)

Czy w naszych autach coś takiego występuje?

Odpowiedz
A2-eR11
Zarejestrowani

Online
Grzałki nurkowe silnika SCTHAB-Bez bezpieczników topliwych w kabinie - takie prawidlowe tlumaczenie jest

Odpowiedz
sylfon
Zarejestrowani

op Fajnie, dzięki za dokładniejsze przetłumaczenie, ale czy ktoś coś na ten temat orientuje się w Naszych autach?

Odpowiedz
Włodzimierz Rzeźniczak
Zarejestrowani

W wersji skandynawskiej były montowane , ja mam scenica kupionego w Szwecji i jest wyposażony w grzałkę , z przodu w dolnej atrapie zamontowane jest specjalne gniazdo do zasilania grzałki , tylko nie wiem jakim napięciem ma to być zasilane czy 230 V czy 12 V. posiadam oryginalną Szwedzką książkę (instrukcja obsługi) ale nie ma tam nic na ten temat .

Odpowiedz
Drzymek
Zarejestrowani

Też mam skandynawską wersję i wtyczkę w atrapie na 3 pin. W jednym ze schowków był kabel do tej wtyczki i po drugiej stronie normalna wtyczka do kontaktu na 230v.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości