Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Nie działa ogrzewanie


maniek4u
Zarejestrowani

op Dzisiaj rano w drodze do pracy ogrzewanie zadziałało bez zastrzeżeń lecz po krótkim postoju przestało grzać. Co bym na panelu nie włączał to i tak dmucha cały czas zimnym powietrzem. czy od nagrzewnicy jest jakiś bezpiecznik czy to coś głębszego? Proszę o pomoc, właścicielem Scenica III jestem raptem od tygodnia. Z góry dzięki za pomoc.

Odpowiedz
elektronik222
Zarejestrowani

Witam 
Również podpisami się do zapytania kolegi ten sam problem raz grzekę a raz leci zimne. Dodam tylko że płyn w zbiorniku jest . Co może być przyczyną takiej usterki ?
pio555 napisał 06-02-2017, 21:47:
Zapraszamy do przywitania się z innymi użytkownikami. Pierwszy post zgodnie z regulaminem pkt.4 powinien znajdować się w Powitaniach.

Kolejny post proszę napisać w Powitaniach. http://www.scenic-forum.pl/Forum-Powitania

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2017, 21:47 przez pio555.)

Odpowiedz
Patrys4891
Junior Administratorzy

Żaden z was nie napisał jaki macie typ ogrzewania. Czy climatronic czy manual (chociaż czy sIII są jeszcze manuale?).
Pierwsze co trzeba sprawdzić to czy rurki dochodzące do nagrzewnicy są gorące czy nie.
Po dodaniu tych dwóch informacji będzie można gdybać dalej.

Thumbup
Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

(07-02-2017, 10:26)Patrys4891 napisał(a): (chociaż czy sIII są jeszcze manuale?).

Są manualne także w S III

Odpowiedz
Patrys4891
Junior Administratorzy

Tak czy inaczej to trzeba sprawdzić czy ciepełko dociera do nagrzewnicy. Jak dociera to czemu dalej nie idzie. Jak nie dociera to czemu nie dociera.

Thumbup
Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

może właśnie ciepło nie dolatuje do nagrzewnicy np z powodu zapowietrzenia?

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
Patrys4891
Junior Administratorzy

A może dolaruje i coś wieszalniku sie stało?

Moja magiczna kula mówi mi że to komplikator Thumbup

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Thumbup
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości