Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

tuleja do przekladni kierowniczej w scenicu II


pagio1
Zarejestrowani

Witam, czy może mi ktoś podpowiedzieć co puka mi podczas delikatnego kręcenia kierownicą w lewo i prawo. Wyczuwalne jest pukanie na kierownicy. Przekładnia kierownicza się kończy?

Odpowiedz
z.garbacz3@upcpoczta.pl
Zarejestrowani

(24-01-2017, 16:01)PunkRock86 napisał(a): Podepnę się - czy oprócz stuków wyczuwalny jest także luz na kierownicy ? Nie mogę u siebie zlokalizować pukania w przodzie. Amortyzatory nowe, końcówki drążków, łączniki nowe. Nie ma też luzów na sworzniach wahacza. Stuk słychać często kiedy na skręconych kołach wjadę na przeszkodę. Czasami też na prostej na dziurach. Głuche gulgotanie.

Zobacz po prawej stronie pomiędzy nadkolem a zderzakiem ,tam jest osuszacz od klimy jak wypadł z zaczepu to tak słychać bo obija ,u mnie było to samo odwiedziłem trzy serwisy nikt tego nie zlokalizował  dopiero jak sam wlazłem pod auto na kanale wsadziłem na zaczep i cisza

Odpowiedz
Daroreno
Zarejestrowani

Mam pytanie czy da sie wymienić tuleje nie wyciągając przekładni z samochodu.

Odpowiedz
tomspeed
Zarejestrowani

(30-11-2018, 20:36)Daroreno napisał(a): Mam pytanie czy da sie wymienić tuleje nie wyciągając przekładni z samochodu.
Da się. Ale zdecydowanie szybciej będzie wyciągnąć przekładnie. Co w przypadku scenica miodzio robota

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

dodatkowo:
                   HYUNDAI  SANTA FE  2.2 CRDI `07 4x4 AT
Odpowiedz
decek_1984
Zarejestrowani

witajcie. 
 czy ktoś kupował taki zamiennik maglownicy i może pochwalić się jakością :

https://allegro.pl/oferta/maglownica-ren...d00be2ff62

Odpowiedz
polaq
Zarejestrowani

@ decek_1984 link nie działa.
Po co kupować zamiennik za około 400(za tyle chodzą jakieś rumuńskie zamienniki) jak za około 550 kupisz przekładnię TRW z zatartymi znakami Renault z drążkami i końcówkami TRW czyli producenta oryginału.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości