Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

INNY Jaką instalacje LPG do Renault Scenic conquest 2.0 16v


gregory-ps
Zarejestrowani

op Witam wszystkich serdecznie. Niedawno zakupiłem mojego Renault Scenic conquest i zastanawiam się nad instrukcją LPG czy ktoś może mi doradzić co dobrego można zamontować. Zastanawiam się nad kompletem BRC lub składałem Stag 300+. Co polecacie.

Odpowiedz
qlee83
Zarejestrowani

Ja mam Brc sequent przejechane jakieś 50 000 km w ciągu półtora roku żadnych problemów. Pali ok 10 l/100

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
dzajson
Zarejestrowani

Trzeci samochód z instalacja Brc i zero problemów.Thumbup

Odpowiedz
sylfon
Zarejestrowani

Ja posiadam instalację STAG QNEXT PLUS i nie narzekam. Przejechałem do tej pory ok. 9000 km. Kolega też w Scenicu ma BRC ( już kilka lat) i tak samo nie ma żadnych problemów. Moim skromnym zdaniem co byś nie założył będzie dobre o ile zrobi Ci to prawdziwy fachowiec (polecam zakłady, które mają autoryzację producenta instalacji)

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi sylfon za ten post post:
  • dzajson
jasiooo1990
Zarejestrowani

potwierdzam mam BRC Sequent 32 od 16 tyś km i zero problemów ale fakt podstawa to dobry instalator Biggrin

Odpowiedz
jacek01
Zarejestrowani

Ja mam KME i zero problemu 25tyś przejechane.

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Mi Mazdy proponowali caly zestaw KME. Niby dobry.

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
gregory-ps
Zarejestrowani

op Dzięki. Właśnie skłaniam się ku BRC pomimo tego że STAG byłby tańszy o około 500 zł. Ale i tak jak piszecie ważne żeby było porządnie zrobione.

A Ty qlee83 jaki masz silnik też 2.0? Spalanie na tym poziomie to chyba dobry wynik. Jutro dzwonie do instalatora LPG i podpytam.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2017, 21:54 przez gregory-ps.)

Odpowiedz
qlee83
Zarejestrowani

2.0 ale ja w 90% robię trasy głównie po drogach krajowych i autostradach. W mieście na pewno więcej weźmie.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
gregory-ps
Zarejestrowani

op
(11-01-2017, 18:34)qlee83 napisał(a): Ja mam Brc sequent  przejechane jakieś 50 000 km w ciągu półtora roku żadnych problemów. Pali ok 10 l/100

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

A jaki masz silnik też 2.0 16v.  Thumbup

No właśnie a ja 90% mojej jazdy tłukę się po mieście. Ale to i tak o niebo lepsza alternatywa dla benzyny.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2017, 22:00 przez gregory-ps.)

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości