Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Komunikat "Skontroluj hamulec parkingowy" i brak błędów


scrabi
Zarejestrowani

Online
Kabelki przy kostkach się urywają..
Raz łączy, raz nie.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi scrabi za ten post post:
  • Mati
Mati
Zarejestrowani

Online
Przyglądnę się temu, nie wyskakuje często ale wyskakuje, wydaje mi się że wtedy przy zaciąganiu ręcznego jest delikatnie nierówny teren.

Wysłane z kolorowego kalkulatora Biggrin

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
Gieno555
Zarejestrowani

@ Mati miałem podobnie, wyskakiwał alarm ,,skontroluj hamulec parkingowy" ale działał więc jeździłem jakiś czas aż któregoś razu nie odblokował jednego koła. Okazało się że przypalony był jeden kabel dochodzący do silniczka. Naprawiełem kabeł, ręczny działa ale komunikat pozostał niestety. Podejrzewam że trzeba by go usunąć podpinając pod komputer.

Odpowiedz
Jurek
Zarejestrowani

U mnie też tak się zdarza kila razy w roku bez żadnej reguły zawsze przy odhamowaniu ,tylko wtedy nie zaciąga lewego koła. Wymieniłem tarcze i klocki wyczyszczone i posmarowane prowadnice + adaptacja i też wyskoczyło ze dwa razy. Kostki i kable sprawdzone ,i są jak nowe .Myślę że silniczek nieraz ma za duży pobór prądu i dla tego wywala błąd .U mnie błąd i serwis ginie po zgaszeniu i wszystko wraca do normy .Na wszelki wypadek wożę torxy żeby odkręcić silniczek.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2021, 17:03 przez Jurek.)

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości