Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Scenic III 1.5 dCi Zaolejony przewód


TomaszB
Moderatorzy

op Powiedzcie mi czy lekkie zaolejenie na przewodzie w miejscu zaznaczonym na fotce to duży problem czy nic wielkiego ?
[Obrazek: scenic_3_silnik.jpg]

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Waz z ic do turbo czyli olej juz musi sie dostawac. Jak ogladalem III z przebiegiem 160tys było suchutko.

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

(15-01-2017, 21:43)maciej1486 napisał(a): Waz z ic do turbo
a to nie wąż z IC do dolotu? przecież turbo pcha dołem do IC a górą wychodzi do dolotu

chyba niżej po prawej jest ten do dolotu?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2017, 21:45 przez Mati.)

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Mozesz miec racja. Ogladam na telefonie, ale to nie zmienia faktu ze oleju tam nie powinno bycBiggrin

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

W mojej ocenie zbyt ryzykownie

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
franc95
Zarejestrowani

Witam.Korzystając z okazji że akurat czytałem te posty to mam pytanie czy tę rurę nad silnikiem 1.5dci da się jakość bezinwazyjnie wymontować żeby było można zdjąć tę plastikową osłonę wtrysków na silniku.Chciałem zdemontować tę osłonę i zajrzeć pod nią ,ale przeszkadzała mi ta rura-i od czego  ona właściwie jest,Mam Scenica 3 od niedawna i dopiero się uczę obsługi tego auta.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości