Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I Karta HF 3 przyciskowa - naprawa


Oktawiusz
Zarejestrowani

op Moi mili,
stała się rzecz straszna, a mianowicie zamoczyła mi się karta od Scenica. Mam wersję z HF i 3 przyciskami. Rozebrałem obudowę żeby schło. W środku na płytce widać ślady środków pierących i kamienia. Odleciał też jeden element - chyba jakaś cewka.

Jest ktoś kto naprawia te karty? Jest jakakolwiek szansa, że po zalaniu jeszcze się ją odratuje?

[Obrazek: qaguna8u.jpg] [Obrazek: amyjemem.jpg] [Obrazek: yty5ugev.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2014, 15:18 przez Oktawiusz.)

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
Espera
W Skierach jest firma, ktora to robi

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op W Warszawie też takie firmy tylko pytanie czy zamoczoną jest sens próbować naprawiać. Za diagnozę takie serwisy też sobie biorą kaskę Sad

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
Espera
Poki nie sprawdza nie bedziesz wiedzial
Nowa tez tania nie jest

Odpowiedz
bartas
Zarejestrowani

A el-cars tego nie robi?

/tapatalk/

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op Jutro zadzwonię do nich, robią na pewno. Problem jest taki, że 3 przyciskowych z reguły się nie naprawia. Niestety nie można ich także dorobić. Pozostaje jedynie ASO i wydatek prawie 800zł z oczekiwaniem 3 tygodnie.
Biegne do sklepu po baterię do drugiej, bo ta też nie działa. Mam nadzieję, że to tylko wina baterii.

W przeciwnym razie Grabskie Sioło - bye bye !!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2014, 16:43 przez Oktawiusz.)

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
kermitzaba
a wiesz w którym miejscu co miało być? Mam kolegę co telefonami się zajmował i lutował tez takie rzeczy i piloty też, mogę go zapytać

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op Tak, wiem skąd to odpadło. Druga fotka, na samym roku pod kątem 45stopnie

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
kermitzaba
dzwoniłem do niego, po pierwsze wyjmij baterie żeby zwarć nie zrobić i żeby coś się nie poprzepalało. Wyślę mu zdjęcia na maila i jutro on zerknie na nie ale na 99% da radę Ci to polutować.

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op Baterię wyjąłem i porozcinałem obudowę żeby schła. Jednak przeżyła 60 min program prania w automacie, więc ... Sad Sad Sad


Mobile

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości