Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Pranie tapicerki


Oktawiusz
Zarejestrowani

op Chcę oddać szczeniaka gdzieś do prania. Zależy mi głównie na rozjaśnieniu tapicerki i wyczyszczenie siedzisk foteli z niebieskiego nalotu od jeansów.

Popytałem w kilku myjnio-pralniach i w zasadzie używają różnych techni. Jedni mówią, że parowo, inni poprostu wodą.
Chciałbym możliwie szybko mieć auto suche żeby w nim nie śmierdziało, a poza tym jak wiemy - Scenic nie lubi wilgoci i nie ma co go prowokować do humorów z elektryką.

Bardzo mało nim jeżdżę. Przez ostatnie dwa miesiące zrobiłem 500km, więc jak oddam do prania na pare dni to nie szkodzi. Mieszkam jednak w bloku i otwarte drzwi na ościerz pod blokiem nie wchodzi w grę.

Jakieś sugestie, rady?

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

powiem szczerze ja troszkę doprałem siedzenia bo miałem podobnie jak Ty już wzorów nie było prawie. Tylko ja robiłem to ręcznie a to już całkiem co innego. Jeśli chodzi o auto które wypierzesz to raczej nie powinni Ci go nie wiadomo jak zamoczyć, wnętrze będzie wilgotne ale nie mokre. Może nie będziesz musiał aż drzwi otwierać a wystarczy dzień czy dwa uchylone troszkę szyby by wilgoć wyszła. Oczywiście w słoneczny dzień...

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op Ładnie wygląda zrobiona robota u Espery, mam nadzieje, że więcej coś tu napisze o tej usłudze.
U mnie jednak jest jasna tapicerka, a to wymaga większego nakładu pracy żeby był jakiś efekt i żeby nie zostały zacieki z brudu.

[Obrazek: image_50_10_05_14_9_07_59.jpg]

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
Espera
Co tu pisac?
Gosc to mlody chlopak majacy duzo sprzetu i umiejetnosci.
Co mu zlecisz i to perfekcyjnie.

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op Na jak długo musiałeś zostawić auto? Odebrałeś suche czy mokre wszystko?

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
Espera
Zawiozłem w środę o 21-ej a odebrałem w czwartek o 20-ej. Wszystko suche i pachnące

Odpowiedz
pawelli
Zarejestrowani

jaki koszt ?

Odpowiedz
Espera
150 za wszystko

Odpowiedz
pawelli
Zarejestrowani

w sumie to nie dużo jak za taki efekt

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

Hmm to prawie opłaci mi się tam jechać hehehe bo u Nas wołają od 250 w górę.

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości