Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I Klima nie działa a clip nic


scrabi
Zarejestrowani

Wydaje mi sie ze to chodzi o wtyczke przy kompresorze...

Wysłane z mojego HT17Pro przy użyciu Tapatalka

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
Odpowiedz
haszczurur
Zarejestrowani

(06-01-2018, 08:27)scrabi83 napisał(a): Wydaje mi sie ze to chodzi o wtyczke przy kompresorze...

Wysłane z mojego HT17Pro przy użyciu Tapatalka

Obejrzałem kompresor gdyż akurat mam w domu drugi na wymianę. W kompresorze są piny męskie a więc trzeba by zdjąć plastikową kostkę z instalacji samochodowej wtedy będziemy mieć dostęp do pinów (żeńskich). Myślę, że trzeba by je trochę ścisnąć szczypcami tak aby pin żeński był ciaśniejszy a co za tym idzie nie powstawał luz po wpięciu kostki. Należy też sprawdzić czy po wpięciu kostki instalacji w gniazdo w kompresorze przewody nie mają luzu wzdłużnego (czy po prostu szarpiąc za nie siedzą sztywno czy da się je wysunąć o jakąś długość). Może pod wpływem wstrząsów dochodzi do chwilowego rozłączenia przewodów co generuje błąd i odłącza kompresor.

Odpowiedz
decek_1984
Zarejestrowani

(01-06-2014, 17:39)kadr6 napisał(a): podłączyłem na krótko i sprężarka działa, chłodzi , więc chyba czujnik?


możecie podpowiedzieć , jak podłączyć na krótko, aby sprawdzić, czy czujnik nie jest walnięty ?
dzieki

Odpowiedz
romek48
Zarejestrowani

hej.jest ktoś z okolic Lublina co ma CLIPA i mogłby sie podłączyc do mojego auta???chodzi mi o klimatyzację.wymieniony kompresor i czujnik cisnienia.kompfresor sie nie załącza ale jak się podepnie na krótko to działa.może trzeba tylko włączyć przez clipa?

Odpowiedz
romek48
Zarejestrowani

hej.jest ktoś z okolic Lublina co ma CLIPA i mogłby sie podłączyc do mojego auta???chodzi mi o klimatyzację.wymieniony kompresor i czujnik cisnienia.kompfresor sie nie załącza ale jak się podepnie na krótko to działa.może trzeba tylko włączyć przez clipa?

Odpowiedz
scrabi
Zarejestrowani

(07-03-2019, 11:15)romek48 napisał(a): hej.jest ktoś z okolic Lublina co ma CLIPA i mogłby sie podłączyc do mojego auta???chodzi mi o klimatyzację.wymieniony kompresor i czujnik cisnienia.kompfresor sie nie załącza ale jak się podepnie na krótko to działa.może trzeba tylko włączyć przez clipa?
Mam namiary na gościa co ma clipa i ogarnia dobrze takie tematy. Ale to jest koszt ok 50zl.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości