Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

OGÓLNE Schodzi mi klar ze zderzaka


Mirek73
Zarejestrowani

op Witam
Mam pytanie , schodzi mi klar czy lepiej szukać używkę w takim samym kolorze czy malować ? GS 2008 po lift

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2014, 08:05 przez Ferguss.)

Odpowiedz
miro
Moderatorzy

Malowanie to jakieś 350 - 400 zł,nie wiem po ile używki chodzą.Biggrin i jaka jest ich dostępność Biggrin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2014, 15:01 przez miro.)

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
Mirek73
Zarejestrowani

op Na Allegro po 500 PLN surowy do malowania , używka ( nie wiem jak z zaczepami wiadomo z rozbiórki )około 1000 pl

Odpowiedz
miro
Moderatorzy

To drogo,taniej wyjdzie pomalowaćBiggrin,bo jak kupisz surowy to i tak musisz go pomalować,a z używką nigdy nie wiadomo (zaczepy).

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2014, 15:14 przez miro.)

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
Mirek73
Zarejestrowani

op Wiesz jak kupiłem to były ślady jak główka od szpilki , jak tylko pojechałem na karcher a przeleciałem po zderzaku to to malutkie pryszcze powiększyły się do wielkości dwóch dłoni

Odpowiedz
miro
Moderatorzy

Wpadnij 14 czerwca na grila forumowego do Czechowic to zobaczymy jak to wygląda i coś wymyślimy Thumbup

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
Mirek73
Zarejestrowani

op Nie wiem czy mi się uda prawdopodobnie pojadę na delegacje , wstawię jutro zdjęcie bo szerszeń stoi pod firma

Co do poprawek to mam jeszcze problem z progiem prawym przednim. Ktoś źle przymocował lub po stłuczce tak go podniosło ( nie za mnie) i drzwi ocierają o próg tak na długości 10 cm od przedniego błotnika. Jest możliwość roznitowania i opuszczenia tak aby nie obcierały drzwi ?
Jak go kupowałem tego nie było widać teraz już jak starło lakier to blacha się świeci Biggrin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2014, 15:42 przez Mirek73.)

Odpowiedz
Maniek7
Zarejestrowani

Ja mam podobnie(trochę schodzi mi z tylnego i są zacieki) w swoim tylko przez to że poprzednik jakąś chemię wylał pewnie przy wyjmowaniu z bagażnika.

Odpowiedz
Espera
Albo byl malowany co bardziej prawdopodobne jest.

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Ktoś podpowie co to ten klar?


Mobile

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości