Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Scenic 1,4 tce


PiotrWawa
Zarejestrowani

op No i pojeździłem wiecej...
Trzeba trochę lżejszej nogi Biggrin
Już średnie zeszło do 9,2 l, naprawdę fajnie i cicho pracuje.

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Piotr spokojnie zejdzie do 8.0 Biggrin
Ale życzę mniej !!!!

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Koniecznie trzeba zorganizować jakiś spocik w Warszawie i obejrzeć to cacko!

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
PiotrWawa
Zarejestrowani

op Oj tam, oj tam Biggrin
Naprawdę fajnie jeździ....
Ale muszę nogę odchudzić Sad
Ekonomia jest w niskich obrotach... jak w dieslu....
Ale jak trzeba ... uuuuuu.... idzieeeee.... Biggrin

Odpowiedz
Espera
Do 8 za skarby nie zejdzie. 8,5-9 max. Chyba, ze jako emeryt, ale po co komu takie auto.
A jezdzic zacnie jezdzi.

Odpowiedz
PiotrWawa
Zarejestrowani

op No więc pora trochę podsumować...
W 3 tygodnie przejechałem łącznie około 5,5 tyś. km.
Byłem w Bośni, Czarnogórze, Albanii (plus kraje "przejazdowe").
Jak widać przegląd dróg, nizinnych, pagórkowatych i GÓRSKICH (o rany jeszcze jakich) mam zaliczony. A samochodzik nawet się nie spocił Biggrin
Oleju nie brał, nawet nie zaglądałem specjalnie - pracował cicho i komfortowo. Naprawdę przyjemna jazda. I najważniejsze... MOŻNA ZEJŚĆ ZE ŚREDNIM SPALANIEM PONIŻEJ 6,5 Thumbup - ALE KU ROZPACZY INNYCH UŻYTKOWNIKÓW DRÓG. To taka jazda szalonej babci - która stara się nie dać wyprzedzić dziadkowi na rowerze...
W sumie 8,5 - 8,7 to max co się udało w tych warunkach osiągnąć.
Na autostradzie bardzo dobrze się prowadzi - zwłaszcza na tempomacie, żeby trochę noga odpoczęła. Swoją drogą ma fajny tempomat - bo spokojnie kciukiem można regulować prędkość w obie strony - dopiero jak za duży ruch się zrobi trzeba odpuścić. Więc mogę śmiało powiedzieć, że się sprawdził ... Thumbup

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

W takim razie pora podzielić się z innymi Wink
Ponawiam propozycję spotkania i objeżdżania gdzieś w Warszawie, może być przy okazji objeżdżania torów kartingowych Biggrin

Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

Orientujesz się czy w tym silniku jest hydrauliczna regulacja luzów zaworowych? Wyczytałem gdzieś na necie, że nie ma i regulacja zaworów tylko w ASO, planuję kupić auto z tym silnikiem i powiem,że nie ucieszyła mnie ta wiadomość.

Odpowiedz
Espera
Hydraulika na 100%.

Odpowiedz
PiotrWawa
Zarejestrowani

op Szczerze mówiąc do tej pory nie zwracałem na to uwagi Biggrin
Ale jak Espera pisze, że jest - to na pewno jest Biggrin
Jeszcze się nie pomylił nigdzie...

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości