Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC I PH II brak ogrzewania


miro
Moderatorzy

Do nagrzewnicy te 2 przewody Biggrin

   

I odpowietrznik na termostacie Biggrin

   

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
rozek80
Zarejestrowani

op dzieki za odpowiedz ,ale nie mialem czasu zrobic te rzeczy co napisaliscie
ale to jest dziwne ze jak ustawie np. na 25 C to leci przez 2-3min cieple powietrze a potem letnie , a moze padł czujnik koło lusterka ?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2014, 20:00 przez rozek80.)

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

Online
czujnik i wentylatorek koło lusterka odpowiada bardziej za climatronik

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
Espera
Nagrzewnica pewnikiem zamulona.
Sprawdz tka rzecz.
Nagrzej auto. Zatrzymaj sie. Lecie cieple? OK. Teraz jedz. Leci chlodne? Zatrzymaj sie. Leci cieple?
Jesli tak to wymien nagrzewnice.

Odpowiedz
Marian1981
Zarejestrowani

Witam Wszystkich. Piszę w tym watku bo jest zwiazany z moim problemem. Potrzebuję fachowej pomocy doświadczonych w "bojach' z scenickiem.
Wymontujac nagrzewnicę pokruszyły sie rurki plastikowe wchodzące do nagrzewnicy. Dzisiaj wymontowałem te rurki plastikowe łaczące komore silnika z kabiną niestety po zamontowaniu nowych dostarczonych do nagrzewnicy rurek za nic w świecie nie moge połączyc rurek i nagrzewnicy. Odstaje albo z jednej albo z drugiej strony na tej płaszczyźnie z oringami. Oczywiście przecieka na małym teście. Miał moze ktos podobny problem? może pomożecie jak to ustawić, żeby było dobrze i ta jedna śruba w środku dociagneła dwa elementy do siebie prawidłowo.

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Dorzuć jakieś fotki.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
Marian1981
Zarejestrowani

Tak to wygląda i u Mnie. nie Mogę dodać zdjęcia a nie chcę dawac linku do innego forum.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2014, 19:04 przez Marian1981.)

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

Online
są różne inne sposoby by dodać zdjęcie

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
Marian1981
Zarejestrowani

Temat dalej myslę, że na topie(zima trwa). W końcu udało się po mękach okolicznemy zakładowi wymienić u mnie nagrzewnicę okazało się że tą co ja miałem firmy NRF i Polcar(tą dostałem nową od kumpla) nie pasuje jest minimalnie inny kąt tych rurek i stąd nie było opcji żeby szczelnie to połączyć. Widać tą różnicę było dopiero na płaskiej powierzchni jak sobie leżała, różnica była naprawde niewielka ale wystarczało żeby nie trzymało. Została założona Nissena i wszystko elegacko udało się połączyć. Ciekawe czy jakośc zamienników była taka słaba czy rzczywiście mają się różnić kątem? Pozdrawiam

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości