Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Pomoc w wyborze Scenica


funkoval
Specjalisci

mjek napisał(a):
funkoval napisał(a):a tu masz innego przedlifta

http://olx.pl/oferta/sprzedam-renault-sc...f77f003460

I jak go oceniasz? Mi się podoba szkoda że przedlift ale do przeżycia.
Powiększyłem fotki i lakier mi się nie podoba - tylna klapa ma rudą pod szybą i problem pod tablicą rejestracyjną i małą wgniotkę nad napisem "Renault". Dach - problemy wokół daszków, chyba że to bardzo specyficzny brud ;) Ograbiony z radia - i ciekawe co mu śmierdzi, że dwa odświeżacze wrzucił...

mjek
Zarejestrowani

op Rzeczywiście jest ruda tuż pod szybą. Takie kwiatki też wystepują w Saabie 9000, tyle że z czołową ;) Dwa odświeżacze, pełne i różne zapachy pewnie. Spokojnie można by powiedzieć, że coś tu śmierdzi ;P

funkoval
Specjalisci

http://olx.pl/i2/oferta/renault-scenic-m...248830bda5

Zerknij

Grochu
Zarejestrowani

Ale ruda wpierdziela. Sad

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2014, 06:26 przez Grochu.)

mjek
Zarejestrowani

op
(12-07-2014, 19:02)funkoval napisał(a): http://olx.pl/i2/oferta/renault-scenic-m...248830bda5

Zerknij

Mam urodzinki synka . Roczek Biggrin przyjrze się dokładniej jutro Biggrin

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

Fiat Stilo 1.9 JTD
Renault Scenic ph I 1.6
PRZEMO
Administratorzy

100 lat życzę juniorowi

tapatalk

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
funkoval
Specjalisci

Bday

a tamtego lepiej wieczorkiem sprawdź ;)
aby nie rano Thumbup

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2014, 21:19 przez funkoval.)

mjek
Zarejestrowani

op Hej Chłopaki ! Biggrin już jestem. Impreza przepiękna :P dzięki za życzenia dla Juleczka Biggrin Samochód oblukany. To, że ruda go nadgryzła to nie problem, gorzej, że nie ma klimy, a ona przy maluszku jest niezbędna..

mjek
Zarejestrowani

op Jutro zaczynam polowanie na scenica na poważnie. Powiedzcie mi o co pytać sprzedawcę podczas rozmowy ? Pytam tu o typowe usterki scenica 1 przed i po lifcie, typowe rzeczy do wymiany przy określonych przebiegach oraz typowe usterki silnika 1.6 8 lub 16v Biggrin

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

Fiat Stilo 1.9 JTD
Renault Scenic ph I 1.6
mjek
Zarejestrowani

op Witam ponownie Biggrin Scenic zakupiony. Jest to Scenic I 1999 rok, ale przedlift z jak na to wskazuje oryginalnym przebiegiem.. Sprawdzany w warsztacie kolegi z forum Volvo. Po sprawdzeniu powiedział mi szeptem, że trafił się cukierek nie z tej ziemi. Nie ma oznak napraw blacharskich w Briefie ilość właścicieli wynosi 1. Mechanicznie okej. Sprzegło jeszcze daje radę. Olej i filtry standardowo do wymiany typowy "pakiet startowy". Klima działa, chłodzi. Nie działa prędkościomierz. Podobno to jakiś czujnik w skrzyni biegów. Reszta zegarów działa. Nowe oponki w aucie i to chyba tyle. Co do wrażeń z jazdy: bardzo dobra widoczność, cicho w miarę w środku. Ogromny wewnątrz. Układ kierowniczy/skrzynia typowo francusko trochę mi to nie leży, ale to kobieta ma nim jeździć. Mocowo 1.6 90KM dla mnie za słaby u siebie mam 200 to może dlatego takie wrażenia, ale to nie autko do ścigania tylko normalnej, komfortowej jazdy. Dla niej 90KM wystarczy :P





Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości