Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

problem z Navigacją


gregorijw
Zarejestrowani

op Mam w swym szczeniaku nawigację Carminat CI. Nie było polskiego menu ale w dokuemntach znalazłem płytę gdzie były inne języki ( oczywiście bez PL. Chciałem ją wgrać. Przy próbie włożenia płyty odkryłem że w navi pod siedzeniem siedzą dwie płyty - na dole z nawigacją na górze z muzyką. Wyjąłem je, wgrałem angielski. Wyświetlił mi się komunikat by włożyć CD z nawigacją. Po włożeniu płytę wczytuje i ją wyrzuca, niewiem co się dzieje. Mapy są bardzo stare z tego co wiem. Co to może być. Czy ktoś specjalnie włożył dwie płyty by czytało navigację. Jak ją teraz uruchomić. Może przy okazji ma ktoś mapy aktualne

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2015, 20:14 przez miro.)

Odpowiedz
gregorijw
Zarejestrowani

op Poszperałem trochę w sieci i ceny są zawrotne, spolszczenie od 300 PLN i do tego mapy za prawie tyle samo. Bez spolszczenia by się można obejść ale bez map niestety nie.

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Pytaj kolegę cinas z naszego forum, a jeżeli on nie pomoże to mam drugi kontakt ale już z poza forum.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2014, 12:42 przez Oktawiusz.)

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi Oktawiusz za ten post post:
  • gregorijw
gregorijw
Zarejestrowani

op ok dzięki już uderzyłem z info Biggrin

Odpowiedz
gregorijw
Zarejestrowani

op załatwiłem nie za darmo obraz z mapą 2013 jednakże mam teraz problem jak ja nagrać. Kupiłem płytę 870 MB bo obraz ma ok 803v MB. Niestety sprawdzałem na kilku kompach i po włożen iu do napędu kompy widzą tylko 702 MB i niechce mi się nagrać. Jakieś pomysły???

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

Poczytaj tutaj o tym jest Thumbup
http://forum.cdrinfo.pl/f45/overburning-...0mb-21227/

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi Mati za ten post post:
  • gregorijw
cinas
Specjalisci

Nagraj IMGBURN i będzie OK

Diagnostyka, aktywacje, konfiguracje CLIP, Renault Commander
Naprawy elektryki/elektroniki - kontakt pw.  www.tele-elektro-bis.pl


Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi cinas za ten post post:
  • gregorijw
gregorijw
Zarejestrowani

op ok dzięki

Odpowiedz
gregorijw
Zarejestrowani

op sprawa załatwiona. Mo że mapa nie najaktualniejsza ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Teraz jeszcze spolszczenie muszę załatwić. Jak na tą chwilę temat zamknięty.Dzięki wszystkim

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości