Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC III Grzałki w kabinie info


Mati
Zarejestrowani

Możliwe że posiadasz coś podobnego powinno być umiejscowione na wężu od termostatu do nagrzewnicy. Chociaż nie wiem, ale warto zaglądnąć może są tylko nie grzeją.

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
adi84
Zarejestrowani

W benzynach chyba tego w ogóle nie było.

tapatalk

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

gregorijw, na 90% je masz. W SCII z dieslem jeszcze sie nie spotkałem z ich brakiem. W Benzynce za to jeszcze tej farelki nie widziałem.
Grzałka się załącza przy spełnieniu kilku warunków. Jak dobrze pamiętam musi być na zewnątrz maksymalnie 4st C i napięcie akumulatora powinno być conajmniej 12 albo 13V.
Napięcie na pewno ma wpływ, bo niektórym w zimę się nie załączają na początku jak mają słaby aku. Za to zdarza się także, że farelka jest ale nie jest włączona, tu z pomocą przychodzi CLIP.
Swoją drogą w ten weekend jestem w Sokołowie Podlaskim. Jak chcesz to podjedź do Soko w sobotę np. to sprawdzimy CLIPem to i owo i przy okazji sprawdzimy tę grzałkę.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
cinas
Specjalisci

op Grzałki 1800W są montowane w Grandzie a 1000W w krótkich Biggrin link widzę iż już się pojawił
Miałem SIII gdzie były zamontowane grzałki 1800W ale nie były aktywne w uch i nie grzały
Miałem ostatnio temat dla znajomego - zamontowaliśmy grzałkę od SII do LT Biggrin

Diagnostyka, aktywacje, konfiguracje CLIP, Renault Commander
Naprawy elektryki/elektroniki - kontakt pw.  www.tele-elektro-bis.pl


Odpowiedz
Espera
Ciekawe czy w moim sa grzalki. Temat mnie zaintrygowal. Faktem jest, ze dosc szybko wewnatrz robi sie cieplo

Odpowiedz
cinas
Specjalisci

op Aby sprawdzić czy mamy grzałki wystarczy zdjąć osłonę środkowego tunelu obok pedału gazu i tam musi być widoczna

Diagnostyka, aktywacje, konfiguracje CLIP, Renault Commander
Naprawy elektryki/elektroniki - kontakt pw.  www.tele-elektro-bis.pl


Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

a w SII nie były montowane jak w SI na wężu??? więc od środka byś my ich nie zobaczyli

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
cinas
Specjalisci

op SII ma w środku i dużo łatwiej się jej montuje niż w III

Tak wygląda foto z III grzałka 1800W
[Obrazek: hosting_zdjec_1390423263__3866119394.jpg]

[Obrazek: hosting_zdjec_1392751705__grzalka.jpg]

Diagnostyka, aktywacje, konfiguracje CLIP, Renault Commander
Naprawy elektryki/elektroniki - kontakt pw.  www.tele-elektro-bis.pl


Odpowiedz
gregorijw
Zarejestrowani

Oktawiusz spoko tylko po pierwsze w sobotę pracuję do 14.40 i w sokołowie mogę być najwcześniej o 14:40 a po drugie niemam teraz kasy by skorzystać z usługi

do 14.OO

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2014, 21:16 przez gregorijw.)

Odpowiedz
Simon
Zarejestrowani

Wow!
Fajny temat. Wczoraj podłączałem clip od Przema. Nie działa. Wg Przema brak masy.
Muszę podjechać do cinsoftu, bo mam wrażenie, że taki stan rzeczy utrzymuje się od wizyty tam...
Jestem ciekaw czy po wizycie będę mógł tą grzałkę uruchomić.
Czyli, jeśli mam grand, to grzałka ma moc 1800W?

SC II phII 1.9dci 165KM/360Nm
[Obrazek: 104887.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości