Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC III Grzałki w kabinie info


cinas
Specjalisci

op Były montowane 1000W i 1800W zależy od mocy alternatora - sprawdź jaki masz alternator

Diagnostyka, aktywacje, konfiguracje CLIP, Renault Commander
Naprawy elektryki/elektroniki - kontakt pw.  www.tele-elektro-bis.pl


Odpowiedz
manek33
Zarejestrowani

Witam, jak napisał wcześniej kolega Cinas montowałem u siebie grzałki w wersji 1000W w benzynie 1,6 110KM. Alternator mam Boscha 65-120A. U mnie brakowało wszystkiego po za przewodami z wtyczką do sterowania przekaźnikami. Kupiłem cały klimatronic za 150pln, wymontowałem z niego co potrzeba i zaadaptowałem u siebie. Przewody prądowe pociągnąłem ze skrzynki bezpieczników głównych obok akumulatora, tak jak jest to montowane w oryginale, było także miejsce na dwa bezpieczniki 30 i 70A. Oczywiście wszystko z pomącą "Cinka", UCH i panel klimatronica wysłałem do niego i za dwa dni były u mnie z powrotem przeprogramowane. Właśnie testuje to udogodnienie, i jestem mile zaskoczony, szyba zamarznięta po około 2 minutach od uruchomienia silnika robi się przejrzysta a w środku dmucha cieplejsze powietrze.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2014, 12:12 przez manek33.)

Odpowiedz
cinas
Specjalisci

op I kolejny zadowolony z Scenic III

Diagnostyka, aktywacje, konfiguracje CLIP, Renault Commander
Naprawy elektryki/elektroniki - kontakt pw.  www.tele-elektro-bis.pl


Odpowiedz
arecki
Zarejestrowani

Hmmm, jeżdżę samochodem dwa lata i nie miałem pojęcia o takich cudach. Zaglądam za zaślepkę i co? Grzałka jest, oczywiście nie aktywowana. Ktoś z Krakowa może mi to ogarnąć?

Odpowiedz
cinas
Specjalisci

op Podjedź do XXX na clipa jak będziecie na miejscu niech zadzwoni może uda się aktywować , choć nie udało mi się clipem zrobić aktywacji ale to był inny silnik
Jak nie da się to wysyłka do mnie panel klimatronika i UCH

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2015, 18:50 przez PRZEMO.)

Diagnostyka, aktywacje, konfiguracje CLIP, Renault Commander
Naprawy elektryki/elektroniki - kontakt pw.  www.tele-elektro-bis.pl


Odpowiedz
arecki
Zarejestrowani

Dzięki, zaraz do niego piszę i spróbuję się umówić na poniedziałek i będziemy dzwonić.

Odpowiedz
cinas
Specjalisci

op Tylko płyta z reprogiem będzie potrzebna

Diagnostyka, aktywacje, konfiguracje CLIP, Renault Commander
Naprawy elektryki/elektroniki - kontakt pw.  www.tele-elektro-bis.pl


Odpowiedz
pieczka
Zarejestrowani

Najprostszy sposób sprawdzenia czy mamy grzałki - po uruchomieniu samochodu włączamy światła i sprawdzamy czy cyklicznie przygasają, jeżeli tak to znaczy że grzałki pracują.

Odpowiedz
raffsa
Zarejestrowani

ale ciekawostka
jutro sprawdzam czy mam grzałkę SIII

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Xenon raczej nie przygasa Biggrin

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości