Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

OGÓLNE Poliuretany - tuleje stabilizatora i inne elementy


PRZEMO
Administratorzy

op 1. Przemo - kpl - SII PHII
2. Acidmk - kpl SII PHII Grand jeśli to ma znaczenie?
3. blazejk - kpl SII PHI Grand
4. SIMON - kpl SII PHII Grand
5. Tfelek - kpl SII PHII Grand - wstępnie
6. Mirek73 - kpl SII PHII Grand - wstępnie

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

1. Przemo - kpl - SII PHII
2. Acidmk - kpl SII PHII Grand jeśli to ma znaczenie?
3. blazejk - kpl SII PHI Grand
4. SIMON - kpl SII PHII Grand
5. Tfelek - kpl SII PHII Grand - wstępnie
6. Mirek73 - kpl SII PHII Grand - wstępnie
7. Oktawiusz - kpl SII PH I - wstępnie jak cena nie bedzie zabójcza

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

op Może temat wróci Biggrin
http://powerflex.pl/c/68550/scenic-ii-20...eries.html
coś takiego znalazłem Biggrin i znów coś będzie kusiło Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
LUKKUL4158
Zarejestrowani

Ja założyłem takie [Obrazek: ceb75d473f6dca8eb7d4de154550d244.jpg]

Wysłane z mojego Lenovo P1c72 przy użyciu Tapatalka

Thumbup
Odpowiedz
[-] 2 użytkowników postawiło piwo użytkownikowi LUKKUL4158 za ten post post:
  • Fyox, PRZEMO
PRZEMO
Administratorzy

op [Obrazek: PFF60-720.jpg]
co myślicie o tym ?

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
siwusek216
Zarejestrowani

Pewnie nie zniszczalne i biegi da się zmieniać z gazem ale wibracje jak byś siedział na wiertarce udarowej.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
haszczurur
Zarejestrowani

Tuleje wahacza z poliuretanu zdają egzamin w samochodzie użytkowanym można powiedzieć amatorsko ale te wkłady usztywniające do poduszek z poliuretanu w żadnym wypadku. Też o tym myślałem ale odradzili mi to ludzie którzy sobie takie coś założyli. Wibracje przenoszone z silnika na całą budę, siedzisz jak w starym traktorze, walnięcie przy zmianie biegów, głośna praca silnika, ogólnie katastrofa. Jeszcze w przypadku benzyniaka może to ujdzie ale w dieslu tragedia.

Odpowiedz
czarek1212
Zarejestrowani

Panowie odkopie temat..... gumy stabilizatora zaczeły mi "trzeszczeć" wiec postanowiłem że zakupie poliuretan na stronie Olkusz poliuretany są dwie średnice stabilizatora..... wiec chyba trzeba zmierzyć bo nie wiadomo co jest u mnie.....z tego co zauważyłem w sc2 nie ma gum stabilizatora zewnętrznych jak w sc1 wiec pozostaje zakup tylko tych co są w "sankach" no ale jak bede zamawiał to wezmę na tył do belki rozumiem że wymiarowo wszystkie takie same.... no i z tego co czytałem to brać te czerwone tak?

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości