Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC I PH II Uszkodzona poduszka skrzyni biegów..która?


adi84
Zarejestrowani

U mnie też tak jrst teraz i najprawdopodobniej to któraś cewka. Już jedną wymieniłem miesiąc temu i jak ręką odjoł. Teraz mi kolejna pada. Raz jedzie dobrze a jak depne to przerywa dusi się .

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
chris_1977
Zarejestrowani

Przyznam sie szczerze, ze mi siwych wlosow przybywa w zastraszajacym tempie od Scenica Sad
Mialem problem z zaplonem, misfire cylinder 3, cewke wymienilem i blad zniknal z komputera. Musze dzis podpiac dzis pod ODBII i zobaczyc, czy nie ma jakis bledow. Tylko, ze wtedy jak cewka wywalila, to mialem blad wywalony i kompletnie nie szlo jechac autem (jak traktor), teraz mi od czasu do czasu szarpie przy 1 i 2 i dodawaniu gazu, w najmniej spodziewanej okolicznosci i zajmuje dluga chwile, zeby sie rozbujac.

Odpowiedz
Patrys4891
Junior Administratorzy

Cewki się różnie uszkadzają. Raz padnie tak że zupełnie nic nie dają, drugi raz przerywa co jakiś czas czy nie dopala.

chris_1977 napisał(a):siwych wlosow przybywa w zastraszajacym tempie od Scenica
pozbądź się go! najlepiej oddaj go mi, nie ryzykuj pełną siwizną Thumbup

Thumbup
Odpowiedz
chris_1977
Zarejestrowani

Sprawdze dzis cewki pozostaje sie dalej uczyc. Scenic to wymagajace auto. Thumbup

Odpowiedz
Kapitan Powolny
Zarejestrowani

Podłączam się pod temat z takim zapytaniem

Czy uszkodzona (rozwulkanizowana) ósemka może powodować zakleszczanie się lewarka w momencie kiedy chcę gwałtownie przyspieszyć z pierwszego biegu? i sporadycznie przy przekładaniu z dwójki na trójkę. Dzieje się to tak losowo że nigdy nie wiem kiedy przykleszczy lewarek

Zauważyłem też że muszę wsteczny wbijać na dwa trzy razy, bo lewarek stawia opór

Coś jest nie tak. Jeżdżę Scenicem od ponad roku i nic nie odpadło, nic się nie zepsuło. Kim Ci Francuzi myślą, że są? Niemcami?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości