Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I Uszkodzona navi Carminat?


blazejk
Specjalisci

ja miałem źle opisane Sad

Musisz ściągnąc wersję NAV6 bo ty masz >5.00

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
robacom
Zarejestrowani

op
(06-10-2014, 10:16)blazejk napisał(a): ja miałem źle opisane Sad

Musisz ściągnąc wersję NAV6 bo ty masz >5.00

czyli pobieram 4.32 à partir de mai 2004 version logiciel > 0500 0530 NAV6 V2? Tylko to już ściągałem i z tego co pamiętam nie chciało z tego ruszyć...no nic spróbuje jeszcze raz i zobaczę dzisiaj wieczorem...

Odpowiedz
robacom
Zarejestrowani

op a i jeszcze kwestia techniczna ... czy jak już odpalę z tej "dobrej" płyty to po odpaleniu silnika powinno mi się coś pokazać na ekranie? ile ewentualnie trzeba czekać jeżeli nic nie widać?

Odpowiedz
cinas
Specjalisci

Będzie widać iż coś się dzieje

Diagnostyka, aktywacje, konfiguracje CLIP, Renault Commander
Naprawy elektryki/elektroniki - kontakt pw.  www.tele-elektro-bis.pl


Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

po odpaleniu powinno ci się pokazać instalacja oprogramowania /firmware'u

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
robacom
Zarejestrowani

op
(06-10-2014, 11:44)cinas napisał(a): Będzie widać iż coś się dzieje


a czy jest możliwe że od złego softu padł napęd nawigacji lub wyświetlacz? bo na te wszystkie próby które wykonałem za każdym razem ekran był czarny...chyba że za każdym razem miałem złą płytę Down ... no nic trzymajcie kciuki dam znać;)

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-2014, 11:55 przez robacom.)

Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

a spróbuj jeszcze tak : uruchom auto i wtedy dopiero włóż płytę do czytnika.

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
cinas
Specjalisci

Zazwyczaj rusza po podaniu zasilania

Diagnostyka, aktywacje, konfiguracje CLIP, Renault Commander
Naprawy elektryki/elektroniki - kontakt pw.  www.tele-elektro-bis.pl


Odpowiedz
robacom
Zarejestrowani

op
(06-10-2014, 11:57)blazejk napisał(a): a spróbuj jeszcze tak : uruchom auto i wtedy dopiero włóż płytę do czytnika.

no z tym może być problem bo żeby włożyć płytę to muszę rozkręcić napęd i wyjąć płytę "ręcznie" więc na podłączonym może być ciężko...;)

Odpowiedz
robacom
Zarejestrowani

op No i tyle w tym temacie Down o ile w sobotę napęd navi czytał płyty to dzisiaj od samego początku ani razu nie zakręcił... co dziwne bo zawsze w ten sam sposób wkładałem i wyjmowałem płytę z napędu co miałem już opanowane do perfekcji.. z tego co udało mi się sprawdzić to wszystko zostało na swoim miejscu, nic nie było uszkodzone i za każdym razem kiedy wyjmowałem i wkładałem płytę robiłem to ostrożnie....ech..chyba się poddaję...nie mam już co sprawdzać różnych wersji softu jak chyba uwaliłem czytnikDown(

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości