Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC I PH I Nie działa prędkościomierz w Scenicu.


19dave88
Zarejestrowani

Ale z tego co wiem to plastiki nie lubią takich temp:P

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2017, 22:37 przez 19dave88.)

Odpowiedz
19dave88
Zarejestrowani

Czy ktoś przekładał Silniczek wskazówki??

Odpowiedz
krzysztofk
Zarejestrowani

Może być problem z przełożeniem...
Szukaj lepiej licznika...

Scenic II ph II 2007 1,9dCi 131KM 
Diagnostyka komputerowa, mechanika, blacharstwo, lakiernictwo


Odpowiedz
19dave88
Zarejestrowani

W necie za 130 zł znalazłem silniczki, z poglądowego filmu innej marki samochodu( ten sam silniczek) wnioskuję że owy silniczek nie jest lutowany tylko na zatrzaski...
Licznik 2 i tak musze kupić chociażby by mieć dawcę silniczka:P

Odpowiedz
enkone
Zarejestrowani

Cześć.  Odgrzebie temat bo mam ten sam problem  z impulsatorem.  Kupiłem nowy(45zł)  i problem z montażem.  Przy wsadzeniu w poprzednie miejsce jest problem.  Idzie tylko jakieś 2 cm i opór. Palcem wymacałem że w tym otworze jest jakaś blaszka,  nie wiem czy to pozostałości po starym czujniku czy tak powinno być.  Zajechałem do mechanika to powiedział że powinna być do tego jeszcze jakaś mała zębatka/trybik.  Ale przeszukałem Google i inne fora i nic nie ma na ten temat.  Przy okazji zrobiłem jak kolega wcześniej. zamontowałem nowy czujnik i przy odpalonym silniku chciałem sprawdzić czy wszystko jest ok. Zero odzewu i nawet 100 metrów nie nakręciło.  Ktoś poradzi?

Odpowiedz
Kamil_Chelm
Zarejestrowani

Czesc. Mam błąd "czujnik prędkości pojazdu - nieciągły" nie świeci się kontrolka check engine. Przeczytałem 6 stron tego tematu wnioskuję że w scenicu polifcie 2001rok 1.6 niema czujnika prędkości pojazdu czy się myle?? Tylko jest odczyt prędkości z czujnika ABS tylko które koło??

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości