Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH II Najpierw tempomat teraz poduszka...


synek
Zarejestrowani

op W krótkim odstępie czasu pojawiły się dwa błędy. Tempomat początkowo raz działał raz nie następnie to samo działo się z poduszką zapala sie na desce wraz z komunikatem sprawdź airbag teraz świeci sie na okrągło. Czy ktoś wie co to może być, czy jest to powiązane, gdzie szukać problemu. Dodam tylko że miało to miejsce zaraz po długich naprawach fachowca od klimy, rozbieral caly przód kilkakrotnie. Sad

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Podejrzewał bym taśmę pod poduszką kierownicy. Na kompie można sprawdzić, która poduszka go boli. Obstawiam,mże czołowa kierowcy

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2014, 16:56 przez Oktawiusz.)

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
synek
Zarejestrowani

op Właśnie kierownicę rozbieralem nic nie zauważyłem chociaż mogę się mylić. Będę musiał znaleźć jakiegoś dobrego elektryka w pobliżu...

Odpowiedz
Espera
Wpierw sprawdz kostki poloczeniowe pod fotelem kierowcy. Tam czesto lezy bol z poduchami.

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

kurcze ciężka sprawa a pewnie problem niepozorny... dobrze by było podpiąć po CLIPa

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
synek
Zarejestrowani

op Pod fotelem kostki sprawdzone, wygląda że są w porządku. Trzeba będzie szukać kogoś z kompem do Renaty.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-10-2014, 13:42 przez synek.)

Odpowiedz
Espera
Przesmarowales kontaktem styki?
Tylko nie jrdz do Rake!

Odpowiedz
Maniek7
Zarejestrowani

U mnie też świeciła poducha ale to była właśnie kostka pod fotelem, a i okazało się jak zostało podpięte pod kompa że jeszcze dwie
"świecą" tylko błędy zostały wykasowane, więc tak jak piszą koledzy najlepiej clip.

Odpowiedz
synek
Zarejestrowani

op Clip ma być w piątek więc wtedy zacznę zabawę. Wszystkim dziękuję za pomoc Biggrin

Odpowiedz
Espera
U kogo?

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości