Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC III brak ogrzewania


deqq
Zarejestrowani

op witam,

auto nie reaguje na zwiększanie mocy dmuchawy na panelu , czy koś spotkał sie taki problemem?

pozdrawiam
deqq

Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

A w ogóle wentylator się włącza?

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
deqq
Zarejestrowani

op nic nie słychać

Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

obstawiam że albo wentylator odmówił posłuszeństwa albo rezystor jest do wymiany.

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
deqq
Zarejestrowani

op czy jak podłącze pod komputer to będzie wiadomo co siadło

Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

Raczej wątpię żeby clip coś wykazał,ale mogę się mylić.

Możesz podjechać do jakiegoś dobrego elektryka to powinien też coś pomóc.
Jeszcze mogły wpaść liście w wentylator i dlatego jest problem, ale ja nie wiem gdzie jest dmuchawa w SIII.

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Kurcze o takich problemach w S III się nie słyszy często ale widać bolączki S II zostały przeniesione na nowszą budę też. Climatronic masz czy manual ?

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
deqq
Zarejestrowani

op climatronic

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

może climatronik się nie włącza z powodu niskich temperatur??

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Nie no jak. Sprawdź bezpieczniki, gdzienigdzie piszą o zdjęciu klem z akumulatora na chwilę i czasami nawiew wraca w magiczny sposób. Możliwe, że Ci zamarzły lub przytkały się syfem wloty powietrza.

Znalazłem taki opis
Cytat:blisko wycieraczek, pod maską są wloty powietrza. Nie zdawałem sobie sprawy, że są właśnie tam, a tym bardziej że są oblodzone... no i po stwierdzeniu, że coś jest nie tak (zatkane wloty powietrza) dmuchawa została odłączona, aby zapobiec spaleniu silnika dmuchawy.
Piszą, że po zabiegu trzeba skasować błąd na clipie.

Zapytaj w ASO czy nie obejmuje tego jakaś akcja serwisowa.[/code]

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości