Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC I PH I Model skrzyni


Mojzesh
Zarejestrowani

op Jechałem 30 km/h spokojnie i auto stanęło tak jakby w ścianę uderzyło duży zgrzyt huk i po sprawie.


Spoko jutro zadzwonię i się dowiem nie mam daleko to myślę że będzie spoko. Biggrin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2014, 22:35 przez Mojzesh.)

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

Poprawiłem temat Biggrin

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
miro
Moderatorzy

(06-11-2014, 22:35)Mojzesh napisał(a): Jechałem 30 km/h spokojnie i auto stanęło tak jakby w ścianę uderzyło duży zgrzyt huk i po sprawie.


Spoko jutro zadzwonię i się dowiem nie mam daleko to myślę że będzie spoko. Biggrin

To tak jak u mnie,tak zablokowało,że półoś urwało Sad

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
Mojzesh
Zarejestrowani

op Jeszcze jedno pytanie. Na jednych z francuskich forów znalazłem informację na temat różnic. Dużo mi to nie mówi. ale czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć czy te różnice są istotne.?
http://wrzucaj.net/images/2014/11/06/num...on0001.jpg
http://wrzucaj.net/images/2014/11/06/num...n00022.jpg


Na szczęście u mnie takiego problemu nie było. Przy okazji wymieniam sprzęgło.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2014, 22:46 przez Mojzesh.)

Odpowiedz
miro
Moderatorzy

Pewnie jakieś przełożenia Question Ale pewności nie mam,nie znam francuskiego Sad

Sprzęgło to normalne Thumbup

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2014, 22:47 przez miro.)

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
Mojzesh
Zarejestrowani

op Że to przełożenia sam doszedłem tylko czy to jest bardzo istotne.?

Przy okazji Sachs to dobre sprzęgła.?

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Pierwsza kolumna - numer biegu, druga - przełożenie, trzecia - przełożenie z reduktorem o przełożeniu 15/56, czwarta - prędkość na danym biegu przy 1000 obr/min
chyba że to było jasne.

Odpowiedz
miro
Moderatorzy

Sachs,Valeo to górna półka Thumbup

Ja mam zmienione przełożenia od 2 do 5 biegu Biggrin także przy 140km/h mam 2700 obr. Biggrin
Ale jak to się ma do diesla niewiem.

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
Mojzesh
Zarejestrowani

op
(06-11-2014, 22:57)funkoval napisał(a): Pierwsza kolumna - numer biegu, druga - przełożenie, trzecia - przełożenie z reduktorem o przełożeniu 15/56, czwarta - prędkość na danym biegu przy 1000 obr/min
chyba że to było jasne.

To akurat jasne. Chodziło mi o to czy jak wrzucę do auta zamiast jc5 103 ta jc5 113 to będzie źle.?

Odpowiedz
miro
Moderatorzy

Wydaje mi się,że nie Biggrin

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości