Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

OGÓLNE lista dotycząca CA


blazejk
Specjalisci

op Za dobrą czterokanałówke oldschool'ową myślę że w granicach 400zł. Wtedy przód zasilisz po 50-60W na kanał a na suba 8" 150W w mostku jak znalazł Biggrin

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
acidmk
Specjalisci

No i git :-D jak było by to około 400 PLN i za kable z 250 PLN to może do wiosny zbiorę potrzebne klocki :-D

POzdrawiam
Acidmk
Mój wątek, moja Sicilia w necie LaBellaSicilia.pl
Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

op Nie ma sprawy Biggrin jak będziesz miał fundusze daj znać na pewno coś się znajdzie Thumbup

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
acidmk
Specjalisci

Super! Poczekam na cenę kabli i zobaczymy co kupię najpierw :-D

POzdrawiam
Acidmk
Mój wątek, moja Sicilia w necie LaBellaSicilia.pl
Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

op Kable 300zł + wysyłka czyli ok.40zł taniej niż na necie Biggrin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2014, 07:26 przez blazejk.)

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
wolfik
Zarejestrowani

Kurcze czytam i az mnie sciska odlozone troszke mam ale ile czego i za ile do mojego passata to nie mam pojecia zawsze chcialem miec dobry sprzet do muzy chocby zeby posluchac pink floyd a

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

wolfu, ja bym u Ciebie dobre radio założył i przyzwoite głośniki. Przydało by się tylko drzwi wygłuszyć i już będzie przyzwoicie.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

popieram Oktawiusza Biggrin Wolfik jak na razie porządne radio i głośniki powinny serio wystarczyć

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

op
wolfik napisał(a):Kurcze czytam i az mnie sciska odlozone troszke mam ale ile czego i za ile do mojego passata to nie mam pojecia zawsze chcialem miec dobry sprzet do muzy chocby zeby posluchac pink floyd a

Wolfik podaj budżet oraz oczekiwania to wtedy można coś doradzić bo tak to ciężko Sad.
Napisz jeszcze co ci przeszkadza/brakuje w teraźniejszym systemie.

Oktawiusz napisał(a):wolfu, ja bym u Ciebie dobre radio założył i przyzwoite głośniki. Przydało by się tylko drzwi wygłuszyć i już będzie przyzwoicie.
Mati napisał(a):popieram Oktawiusza Wolfik jak na razie porządne radio i głośniki powinny serio wystarczyć

Podejrzewam że wystarczy wygłuszyć dobrze drzwi oraz wywalić oryginalne tweetery i dołożyć inne tweetery np. TEC' XP 25N lub Carpower DT284 z osobną dwu-drożną zwrotnicą ewentualnie jakiś budżetowy zestaw 2-way : Helix, Hifonics, Infinity, Morel, DLS.

Troszkę już systemów poskładałem i wiem że nie zaczyna się od wymiany radia, no chyba że "stawiamy" cały system od 0 to zupełnie inna drogą trzeba iść.

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
wolfik
Zarejestrowani

Trzeba poczekać do wiosny bo gdzie to montować

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości