Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I Świecący się lewy kierunkowskaz


Mati
Zarejestrowani

Ooo to mnie zaskoczyles,

Smoke Tapatalk Thumbup

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
jsordyl1972
Zarejestrowani

op No dziwne, jedynie można czymś zabezpieczyć, albo był już wymieniany i włożone g....o bo powiem ci że patrzyłem i nie ma tam mokrego a tym bardziej błota

(26-11-2014, 19:20)andrzej27r napisał(a): Ten wynalazek (moduł) od haka był w boczku bagażnika...trochę dziwne ,że tam była wilgoć ,bo w takim miejscu jest też sterownik parktronica ,czy centralka alarmu .

No dziwne, jedynie można czymś zabezpieczyć, albo był już wymieniany i włożone g....o bo powiem ci że patrzyłem i nie ma tam mokrego a tym bardziej błota

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2014, 19:40 przez jsordyl1972.)

Odpowiedz
andrzej27r
Specjalisci

W tamtym miejscu są jedynie kratki-wywietrzniki ,które widać jak się zderzak ściągnie ,może tamtędy wilgoć podeszła ?

Odpowiedz
jsordyl1972
Zarejestrowani

op Wilgoć może tak, ale mokro nie ma, patrzyłem specjalnie. Dużo kurzu tam jest, nic poza tym. Wydawałoby się że dobre miejsce na przekaźnik, a jednak....

Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

Ja w Lagunie też odłączoną instalację haka bo kable przegniły i robiły zwarcie na hamulcu.

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości