Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I Świszczenie na zimnym


Mati
Zarejestrowani

zgadza się, może nagrać jak będzie szukał dokładnego miejsca i zaraz się coś wymyśli Biggrin

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Myślę, ze to normalne bo ja też tak mam Biggrin Występuje to rzadko i tylko przy zimnym silniku

Odpowiedz
miro
Moderatorzy

Mati było właśnie tak ,że jak się zagrzał to cichło Biggrin

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
Ferguss
Przyjaciele forum

Ciężko to nagrać. Jak pojawiły się ujemne temperatury to świst jest wyraźniejszy. Powiem Wam że mnie to doprowadza do szału w tym aucie Sad

(wysłane z Tapatalk)

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

To coś trzeba z tym zrobić, a może i to co mówi Miro?

Smoke Tapatalk Beer

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
miro
Moderatorzy

Wziąść kolegę i jeden niech słucha skąd mniej więcej to się wydobywa,jeśli od strony paska to zacząłbym od rolki napinacza,najmniejsze koszta Biggrin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2014, 07:25 przez miro.)

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
Yorgen
Zarejestrowani

Ja u siebie wszystko sprawdzone miałem Thumbup Kolega w Clio III 1.4 16V, drugi w Megane II 1.6 16V też to mają i też tylko przy mroźniejszych dniach Biggrin Jeśli samochód będzie parkowany w ciepłym garażu to nic nie będzie świszczeć Thumbup Także uważam, że każde Renault w których zastosowano przepustnicę w silniku benzynowym będzie świszczał przy niskich temperaturach do momentu osiągnięcia odpowiedniej temperatury w komorze silnika a nie na samym silniku Biggrin

Odpowiedz
Espera
Zle uwazasz. Nigdy tego nie mialem ani w jedynce ani w trojce

Odpowiedz
Yorgen
Zarejestrowani

hmmm... No ja miałem wymieniane wszystkie paski a nadal świszczało i nadal świszczy. Odróżniam piszczenia paska, łożyska itp. od świstu. Przy najbliższej okazji postaram się to nagrać. Lecz stojąc w miejscu i gazując nie nie świszczy przynajmniej ja tak kojarzę. Przy odpalaniu jest owy świst

Odpowiedz
Robuś
Zarejestrowani

Też problem. Swiszczy jak zimny, przestaje jak ciepły. Nie gasić na noc to nie będzie świstać Biggrin

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości