Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

CLIP - SAMOPOMOC FORUMOWA


RobercikN
Zarejestrowani

nie pamietam jaki komunikat wyskakuje ale chyba chodzi o manuale naprawy. z CLIPa wtedy można wyświetlić daną stronę manuala serwisowego, inaczej sam musisz wertować instrukcję serwisową aby odnaleźć ten właśnie błąd i sposób naprawy

Odpowiedz
Patrys4891
Junior Administratorzy

U mnie też brakuje manuali do wyświetlenia

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Thumbup
Odpowiedz
kondzio81
Zarejestrowani

Wykres -obroty- stan "fazatora" koledzy gdzie ogarne to w clipie ,
ktos wie

Thumbup
Odpowiedz
miro
Moderatorzy

Ja chyba lapka będę musiał kupić, bo na moim Clip raz łączy, raz nie.

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

(01-10-2015, 14:36)miro napisał(a): Ja chyba lapka będę musiał kupić, bo na moim Clip raz łączy, raz nie.
A aktualnie na jakim systemie dzialasz?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
miro
Moderatorzy

Na 7 32 bity,ale podejrzewam złącza USB, bo pendrajfa też nie zawsze widzi . Błażej ma z tym dziś działać.

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Wymieńcie sobie przede wszystkim ten badziewny chiński kabel USB na jakiś lepsiejszy.
Zarządzanie energią na portach też musi być wyłączone dla stabilności połączenia.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2015, 15:14 przez Oktawiusz.)

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
miro
Moderatorzy

O widzisz, o tym nie pomyślałem. Biggrin

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
kondzio81
Zarejestrowani

a ktoś odpowie mi, pomorze, bo ręce mi opadają już z tym autem, gdzie takie wykresy są w tym clipie, najlepiej jakaś fotkę podglądowa żebym wiedział co szukać

Thumbup
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

PRacuję na CLIPie długo ale czegoś podobnego jak "Wykres -obroty- stan "fazatora"" nie widziałem.
ale może .. ? Nie mam auta z benzyną żeby podłączyć się i sprawdzić

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości