Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I brak zamykania scenica po przekroczeniu prędkości.


Oktawiusz
Zarejestrowani

Marek37, a to ciekawe Thumbup
Niby co ma piernik do wiatraka ?? Dobrze wiedzieć, że Renault też ma takie zależności. Mój brat kupił jakiś czas temu, nie ukrywam na handel, VW Polo, w którym nikt nie mógł się uporać z uruchomieniem wspomagania kierownicy. Przestało działać i kropka.
Wymienił ten silniczek i centralkę na nową (dał za to 800e), pokasował błędy KTSem i gucio, wspomaganie nie działa. Znalazł jakieśgoś fachowca od tych polówek, który od razu wiedział co zrobić - wymienił napinacz pasa w tylnym rzędzie siedzeń. Problem jak ręką odjął Thumbup

Tak więc nic mnie chyba nie zaskoczy.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
Marek37
Zarejestrowani

op W tym przypadku tak było, musi być jakaś zależność, bo załączanie i odłączanie tej blokady działało w przycisku, pikało a nie blokowało, drzwi się otwierały i zamykały od środka... Po wymianie sterownika, ruszyłem z parkingu i mając 10 km/h zablokował drzwi Biggrin

Odpowiedz
Espera
Dokladniej to chyba 7km/h. Tak cos w instrukcji czytalem.

Odpowiedz
tfelek
Specjalisci

podobno można to ustawić po ilu km/h się zamykają .. My kiedyś w rx4 mieliśmy ustawione powyżej 20km/h

Odpowiedz
Espera
Nie slyszalem ale moze.

Odpowiedz
Marek37
Zarejestrowani

op u mnie ok 9 km/h jeżeli mam być dokładny ;)
A tak przy okazjo Zdrowych, Spokojnych i Pogodnych Świąt życzę wszystkim forumowiczom ;)

Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

Tą prędkość Clipem można zmieniać.

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości