Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH II UPDATE LIST EXPERT AUX SCENIC


TomaszB
Moderatorzy

Maciek sprawdź w menu expert czy masz możliwość włączenia aux i będziesz wiedział, u mie w Meganie z 2000r jest aux (radio z cd nie pamiętam modelu).

Odpowiedz
miro
Moderatorzy

TomaszB to ta "nuta" ?

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

Tak tylko musisz dłużej przytrzymać ten przycisk.

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
miro
Moderatorzy

Dzięki Biggrin sprawdzimy może będzie szło Biggrin

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Mieek szukaj przycisk podpisanego ekspert


Mobile

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

(26-12-2014, 13:00)miro napisał(a): TomaszB to ta "nuta" ?

Jeśli dobrze kojarzę to chyba w tamtym radiu trzeba było przytrzymać SRC, jutro jak będę przy aucie to posprawdzam.

Zajrzałem w między czasie do instrukcji i tak Radio TUNER List, wejście w tryb expert poprzez przytrzymanie SRC, AUX brak, musiało mi się coś pomerdać ze scenikiem. Tylne głośniki to opcja REAR ON/OFF.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2014, 19:19 przez TomaszB.)

Odpowiedz
synek
Zarejestrowani

A więc tak zakupiłem ten sam kabelek i tyle mojego szczęścia, niby miejsce żeby podpiąć jest ale troszkę inaczej umiejscowione. Niestety nie mogę znaleźć tego MENU przytrzymywałem przycisk z nutką i nic...

   
   
   

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

SRC przytrzymaj, a jak nie podziała to któryś z kierunkowych po prawej.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

@ synek - ty masz carminat już a Przemo miał Update List, trzeba by poszukać rozpiski pinów i same piny podłączyć bez kostki

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Może to pomoże

Załączone pliki


.pdf   Carminat_AUX.pdf (Rozmiar: 89.16 KB / Pobrań: 377)

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości