Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I Reflektory / lampy przednie


pc131
Zarejestrowani

op Witam

Czy reflektory / lampy przednie ze Scenica II przed litfem z anglika będą pasowały do wersji europejskiej? Moje już ostro pożółkły a mam okazję kupić angliki. Na co zwracać uwagę? Jak poznać czy reflektory są sprzed liftu/

Pozdrawiam
T

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2014, 13:45 przez pc131.)

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

Lampy z anglika będzie trzeba przerabiać, trzeba rozkleić lampy i wymienic odblysnik na europejski jak dla mnie szkoda zabawy lepiej kupić używki europejskie Biggrin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2014, 13:56 przez Mati.)

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
pc131
Zarejestrowani

op W sensie, że policja może się przyczepić / brak homologacji / nie przejdzie przeglądu? Jeśli tak no to odpada.

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

inne kąty mają te lampy temu są tanie - nie nadają się w PL

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
pc131
Zarejestrowani

op Tutaj znalazłem używkę europejską http://allegro.pl/lampa-przod-prawa-rena...56019.html na co zwracać uwagę? ile jest zaczepów, jakieś zaślepki, silniczek sterowania?

Czy cena 199zł za sztukę jest średnia za taką lampę?

Odpowiedz
Bora
Kobiety

Wydaje mi się że trochę sporo jak za sztukę. Ja bym po szrotach poszukała - albo jakiegoś europejskiego rozbitka - sprzedają na części

Odpowiedz
pc131
Zarejestrowani

op Problem w tym, że tutaj w WW specjalnie szrotów nie ma chyba. Masz jakieś namiary na szroty w okolicach?

Odpowiedz
Bora
Kobiety

Ja tu u nas mam kilka - będę miała chwilę jutro to podzwonię ;-)

Odpowiedz
pc131
Zarejestrowani

op O serdecznie dziękuję, będę zobowiązany ;-)

Odpowiedz
Bora
Kobiety

Nie ma problemu . Obie potrzebujesz? Czy tylko na którąś stronę ?

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości