Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I Zmiana radia w SC II Ph I na wersję MP3


Czacha
Zarejestrowani

Tak Napisał TomaszB
http://www.scenic-forum.pl/Watek-zmiana-...mp3?page=2

Wizualnie identyko jak zwykłe, MP3 oczywiście z płyt. Dwa minusy to trochę powolny odczyt pierwszego utworu w MP3 po włączeniu (zazwyczaj zdążę ruszyć zanim radio zacznie grać) i nie zczytuje książki telefonicznej z telefonu, można sobie wysłać kontakty do pamięci urządzenia:

Grand Scenic Exception 3 2.0dCi FAP 110kW

[Obrazek: 142504.png]
Odpowiedz
A2-eR11
Zarejestrowani

Jak rozpoznać radio Update List z mp3, które posiada Bluetooth, a które nie posiada? Nr fabryczny części?
Czy gdzieś w aucie jest poprowadzona instalacja dodatkowego mikrofonu do obsługi systemu głośnomówiącego fabrycznego radia Update List?

Mam na myśli takie radio jak posiada kolega TomaszB.

Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

Online
Mikrofon mam na słupku, z tego co wiem to bluetooth był dokładany w salonie przy zakupie więc to może być moduł zewnętrzny, nie zintegrowany z radiem.

Odpowiedz
A2-eR11
Zarejestrowani

Tak się właśnie zastanawiam, jak zrobić aby było fabrycznymi częściami.. to co byłoby potrzeba zakupić i szukam w necie. co najwyzej znalazłem właśnie mikrofon, ale to nie wszystko przecież..

Odpowiedz
Czacha
Zarejestrowani

Ja kupiłem radio z mp3 od thali III i zmieniłem panel i hula jak ta lala a koszt 150 zł

Grand Scenic Exception 3 2.0dCi FAP 110kW

[Obrazek: 142504.png]
Odpowiedz
michaldck
Zarejestrowani

Szukam dla siebie radia MP3 z USB/SD (na CD mi nie zależy) + aby działało sterowanie z kierownicy i cena do około 200zł. Wiem, że trzeba też dokupić adapter do sterowania. Podobają mi się Peyingi, bo ładnie na biało świecą Biggrin

Ale moje pytanie jest innego typu. Czy możecie podać jakie konkretne radia (poza fabrycznymi) macie w Scenicach i działa wam sterowanie z kierownicy ? Na forum/w tym wątku znalazłem:

Pioneer: 
- DEH 1801-UB

Kenwood:
- KDC-BT41U

Sony
- CDX-GT30RN

Co macie jeszcze na swoim wyposażeniu ?

EDIT:
Znalazłem jeszcze wątek, gdzie jest parę modeli: http://www.scenic-forum.pl/Watek-Monta%C...wietlaczem

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2016, 08:54 przez michaldck.)

Lubię mojego Scenica Biggrin
Wydrze wydrzę wydrze wydrze wydrze wydrzę.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości